Tore Telemast!

Heippa,

mul pole õrnaaimugi, mitmes blog see mul juba on… mingi aja pärast ma enam ei viici kribada siia ja siis kaob see ära jälle. Või, nuh, siiani on nii juhtunud. Lugesin Vantsiku blogi, tema kohe oskab. Ma ei saa aru, miks ta väidab, et kirjutamine pole tema rida 😀 Viskasin pilgu Savisaare blogile, njah, isegi tema saab hakkama, miks ma ei peaks saama?

Tegelikult on mul nii igav elu, et kui ma tean juba ette, et seal ei juhtu piisavalt blogimisväärset. Pealegi tegi Tam mulle selgeks, et see on nõme idee…ja blogid on nii popid ja mõttetud ja privaatsus peab olema, mitte nii, et terve hunnik surfajaid loeb, kas-mis-kellega jne. Ta jutus oli point, aga kahjuks või õnneks olin selle aadressi juba ära reganud 😛 Ja ei oska seda kustutada. Oskaksin, aga siis kaoks ka ühtlasi mu Vabatahtlike-blog ja seda ei taha.

Seega (pikk jutt-shit jutt exole) leidsin kuldse kesktee: Ma ei kavatsegi hakata siin iga päev ette kandma, et 8.15 ärkasin, 8.30 sõin kaerahelbeputru, 8.50 pissipaus, 9.00 pesemas, 9.20 koera pissipaus jnejne. Kriban siia hoopis omaloomingut ja vahvaid ja huvitavaid linke, mis ma avastanud olen ja kiidan kõigeparemaid laule ja filme, KUI miskit põnevat toimus-toimuma hakkab, siis vb mainingi ära, ja ehk ka parimaid-hullemaid fotosid, nii photoshopitud kui shoppamata… ja Vantsi blogis oli üks sigalahe testide leht, ex ma susserdan siia ka neid tulemusi… Ja ei kriba siia igal õhtul kell 21.30 vaid kriban nii kuidas tuju on, juhtugu see siis kord nädalas või 6,28 korda päevas, vohh!

Ok, näis, mis sellest asjapulgast siin  välja tuleb… praegu aga lippan minema… Inka loeng hakkab varsti (y).

Pärasteni,

Mac

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s