Vihmast laupäeva kõigile (6)!

Ma olen kurikolepaha, eks?
Heh, tegelikult olen ma armas, vooot!

Täna pole ma mitte midagi asjalikku korda saatnud,  olen 5 päeva nii tubli olnud hommikust õhtuni, et nüüd tahan üks päev puhata ka!

Idee poolest oleksin tahtnud ka kaua magada, aga mul on üks asi- nimelt koer…
Alex magab nüüd mu voodis ja kohe kui valgeks läks (6-paiku?!), otsustas ta iga ca 15 mintui tagant kolaki maha hüpata, siis käia tiiru empsi toas, et ega ta juba ei ärka ja kööki lähe (köök=kõik-kes-sinna-sisenevad-peavad-alexile-leivakuubikuid-andma!), ja iga kord pettudes tuli ta tipatapa tagasi mu tuppa, hüppas kolaki voodisse (ei, teda ei häiri absoluutselt, et ma seal ees olen, või all pigem), siis tammus tükk aega head asendit otsides minu otsas ja viskas ennas tjälle veerandtunniks pikali… peale kaheksat ma loobusin ja tõusin, sest keegi surus oma ilase koonu mulle näkku, et noh- emps ärkas, ärka sa ka! 🙂 Koerad on võrratud, kas pole?! (loe: ei vahetaks seda ilast koonu millegi vastu tegelikult…)

Siis otsustasin, et hakkan lõpuks (u. üle poole aasta) jälle Dfordogi foorumis käima… saab inkat harjutada vähemalt 😉 Ja tegingi sinna paar posti… lisasin ka pilte Alexist.

 

Voot, niipalju siis sellest… siis lisasin wazzaa.net´i paar uudist, aga kuna on nv, siis ega neid väga pole ka…

Siis rääkisin Belmu´ga, kes lubas mulle hästi ilusa auto osta… aitäääh!

Sa siis leidsin Dfordogi foorumist ühe eriti vastiku mängu… esimest korda proovisin ja sain mingi 6000 midagi punkti.. mõtlesin, et nii kerge- igaaav… a proovisin korra veel.Nüüdseks olen hästipalju kordi mänginud ja ühe korra sain 4200, ülejäänud korrad 1000-2500 vahel, ja siis PEAB ju uuesti proovima, et näha, et Tegelikult, ma ju ei ole niii hale selles? Tuleb välja et olen 😦 *nüüd on see koht, kus kõik peavad mängima ja siis lohutama, et Mac sa oled osav võrreldes minuga*

Õhtul lähen ma Tamiga Mandarini (hiina söögikoht) Kevadrullitama..nämmnämmnämm
Ja pärast seda sunnin ma teda Hills have eyes, vol I vaatama… See tundus niijube, et üksi ei julge, isegi saed on leebemad juu 🙂 võibolla

Aga nüüd, aga nüüd.. lähen ma ja teen midagi ERITI asjalikku  Ma teen järjekordse ringi peale kõigile oma foorumitele, meilidele ja mängusaitidele…  küllmaolen ikkatubli, eks?!

Õudeem, kuidas mulle meeldivad laupäevad… ja eelmine oli ka hästitore, ujumine, rakvere, soe ilm… no mida veel tahta?! Tervitusi teile sinna Tarvase külje-alla!

Tšikibriki kõigile!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s