Express Yourself- Start a Blog!

Nüüd ma olin wordpressile hullult kasulik, nad reklaamivad seda lauset avalehel koguaeg, lõpuks jäi isegi MINULE meelde.

Eile varastas Caro mu ära… ja kodo ma ei jõudnudki. Irwasime hoopis temapool. Mulle hullult meeldivad naljad, mis on minu tehtud ja tema kulul. Need on täitsa naljakad. Vastupidi mulle nii väga ei meeldi. 😛

Õhtul läksime juba enne 10t tuttu… jubetublid, ex?! Edasist mina ei mäleta, aga Caro hommikul rääkis, et kuna mu halloo oli väljas (säästsin akut), siis helistas Netram talle öösel. Esimese kõne vajutas ta äratuse pähe kinni. Teise andis mulle, aga ma ei jagand ööd ega mütsi, ehk siis ei suhelnud vabalt. Siis pidin ma vist ise tagasi helistama, aga jäin hoopis telefon kaisus tukkuma ja väitsin mõne aja pärast,et ta vist ei vastanud 😀 andekas.

Hommikul pani Caro enne kukke ja koitu ajama juba… mina jäin magama ja läksin hiljem ise tööle. Nii tubli! Nüüd on ta võtmed mu käes, tuleb 4x järgi, siis käime EBSis (Džeikile & Co ´le vinnimaale tervitusi- ma olen tubli, ja käin toon ära ;))…. ja siis vist vaatame mingit filmi koos. Wii.

Aga isegi siis, kui ma palju magasin, ja und tegelikult ei ole, on Vaiko Eplik koguaeg 😉 Ja see on raudselt Kiku süü. Nagu ka see, et ma sain hommikul läbimärjaks. Et mul on külm. Et leib oli kõva ja kotlet veremaitsega on ammugi Kiku süü.  Ja see, et mul täna pea ei valuta, on kõige rohkem tema süü.

Tegelikult ma selle peavalutuse pärast täitsa kardan. Kahtlane, nagu hakkaks surema. Sellist tunnet ma muidu nagu väga ei tea. Temal, kelle süü see on, ka ei valuta. Meil tuleb siin vist mingi grupiviisiline kõngemine ette võtta. ega siin enam midagi päästa ei ole… njaa taff laiff.

Aga üldiselt on kõik ok… ilm on ka väga suvine. Käisin väljas, ja tundub ,e t külma on ca viie miinuskraadi ringis, mitte rohkem. Ega jõulud on juba tulemas ka, mul juba mitu päeva kapsa-verivorsti lihaga-jõuluprae-pohlamoosi-kartuli-seente-alkovabaglögi isu. Ja päkapikkude vastu poleks mul ma midagi. Loodan, et 20-aastasel käivad veel pikad-päkad?
Kui suurtel poistel käivad sellised pikapäkapiigad:

Siis mina loodaks sussiga askeldamas leida midagi umbes sellist, ja mitte vähemat:

Aga müts võiks tal päris punane olla, hakkab paremini silma. Ja veel parem, kui tal oleks selline nõme, lehmakellaga müts, mida kaugele kuulda on (6)

Aga nüüd ma teen näo, et ma olen asjalik… kuigi ma ei oska 😀

Üks kommentaar “Express Yourself- Start a Blog!

  1. ..sedasorti päkad oleks tõesti kihvtid 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s