The Simpsoooons…

Heips,

mul oli hullult palju kirjutada eile õhtul… siis astusin Kiku blogist läbi ja seal oli NIIIIII palju lugemist (mis on ainult hea), et ma unustasin ära, millet ise rääkida tahtsin 😀 vanadus, vanadus.

Eile vaatasin viimase osa 7th Heaveni Season ühest ära… ja avastasin enda pettumuseks, et mul polegi season kahte, on hoopis Everwoodi oma. Hähh.

Üleeile ostsin filmi “Pikk Nädalavahetus” , mida Caroga vaatasime. Ja ilmselt vaatame täna Tami ja Siriusega uuesti. täna lähen vist Caro ja Siriusega enne kinno ka- Simpse vaatama, wii. Ja homme vaatan lõpuks “Inglite Linna”. Tutvustus tundus küll purrrfect. Vaatamiseks on vaja filmi, mind, patja ja hunnikute viisi  taskurätikuid 😀

Hmm, nüüd mõtleb Caro (ja Tam?) raudselt, et miks Sirius on Sirius, eks? See on minu pikk ja lohisev mõttetöö hommikuses ummikus, kui tale blogihüüdnime mõtlesin. Niih, seoses Arniega meenus mulle Schwarzenegger… see sõna on aga liiiiiga pikk. Selle esimene pool, Schwarz, tähendab minu teada (andeks, kui eksin, ei puhu saksa keelt) Musta. Ja must Inglise keeles on Black. Ja Harry Potteri raamatus on üks ilgelt lahe tegelane Sirius Black 🙂 Ja nii saigi temast Sirius 😀 (ja ma olen muide kaine!)

Ähh, ja nüüd selgus, et Sirius on romantika surm ja ei tulegi täna ilmselt kinno.. niipalju siis mu simpsidest 😦 Hähh, 3 tundi linnas passida on KÖÖMES.

A, eile tahtsin kurta, et ma olen totally wierdo. Eile vaatasin pea maha lõikamise videot suhteliselt rahulikult. Aga kui õhtul peeglist nägin, kui palju nahka seljalt-õlgadelt koorub, siis panin pildi tasku 😀 Haleeee.

aga ok, nüüd ma edasi töötube otsima… oskab keegi soovitada?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s