Laps palub: Palun kuula mind!

kuna mind vaevab alatasatine pealkirja-puudus, siis ma leidsin ajutise lahenduse. Meil siin seinal hunnik plakateid… hakkan nende pealkirju anema sinna 🙂 cheers.

WordPress on piisavalt andekas, et ise mingit analüüsi apkkuda, aga Google analyticsit ta panna ei lase, phähh. Täpsemat statistikat jms ma seega ei näe. Mingi asja aga täna siiski sain- Extreme Tracking, tundus ülimalt kahtlane, aga samas… funkab kyll. Aga just nüüd ei käi MITTE keegi lehte vaatamas :(, see näitab ju isegi koha (mitte aint riigi) ära. Näiteks inimene Virtsust- olete tabatud!… igaljuhul on see 1 siis 1 ja ainut, kes mind vaatas hoolega. Ma olen nii hüljatud 😦

Oi, mis mulle meelde tuli- lolli peaga antud lubadus, et teen ainult kontaktidekontrolli. Tegingi, veidi. 1lk down, 4 to go.

Heh, siis kuulasin naabrimemuaare. Hirnu surnuks. Lood küülikutena käituvatest naabritest on ehk Lasna kohta isegi tavalised?! Aga see tädike… tema on something special!

Ja siis kadestasin ennast roheliseks kahe jacksi peale, mis Kikul olid 😦 Need olid kidrakujulsed, must ja valge. Üks tegi värvilist valgust, teine muusikat- ÜLICOOL!

Sain teada, kust algaja odava kidra saaks. aga odav ei ole mulle hetkel siiski odav 😦 …aga kunagi. kunagi. Enne kidra. siis tsikkel. ja siis itaalia reis. kuhugi vahele veel alfa ja palkmaja. ja siis on mac rahul. kas ma ei saax juba presidendiks kandideerida? või urmas sõõrumaaks hakata. Mulle kuluks mõni korralik kuupalk ära, muidu jään ma järgmised 10 aastat oma unistustest täitma ainult Nõmme seikluspargi külastust. Ja seegi on võimalik ca kord kuus. Taff.

Aga nüüd edasi tüütama.. leff.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s