Muahh!

Tere.

Mac jõudis täna jälle 1,5 h varem tööle… naiss, sain kõik lehed enne läbi lugetud, e-mailid chekatud, blogid läbi lapatud ja ehk saan ise ka blogitud 🙂

Eile jõudsin 7-paiku kodo… ja avastasin, et igav on 🙂 Ja kuna laiksvorts Tam ei viitsinud ennast ise poodi vedada, et SLolehte osta, pidin enivei ise selle pärast linna sõita (muide, Tam, meil eestikeelseid lehti ju ei müüda). Ja siis otsustasin Carot kiusama minna, sest tahtsin nädalavahetusel Rakverest ostetud uut Piraadimängu mängida:


Kui Caro majani jõudsin, ei olnud ta veel hooldusest tagasi. Istusin tema maja ees (lehma juures) muruplatsil ja lugesin lehte 🙂 Kui ta lõpuks nurgatagant välja hüppas, olevat ta esimesena näinut tuttavaid kilomeetripikkuseid jalgu 🙂 sweet.

Igaljuhul, mängisime piraate ja vali mind… ja siis tuttu.

Öösel ärkasin selle peale, et oli aeg juuksed ära siluda ja naeratus näole tekitada- paparazzod olid akna taga 😀 Peksin Caro ka padjaga üles, sest minu peatsis olev aken (kus polnud kardinat, ja millest oli ideaalne vaade toimuvale) oli lahti.. ja TV ka sees. Ja kui need pisivead kõrvaldatud, vedelesin ja nautisin vaadet :9, mulle kusjuures hullult meeldib äike, vähemalt siis, kui saad ise samal ajal kuskil soojas kohas olla. Valkla katusekorteris seda katuseaknast vaadata oli ka sheff. Kahju muidugi neist inimestest, kes kas ise väljas olid.. või kelle vara kannatada sai.

Igaljuhul vaibus äike siis, kui väljas juba kergelt valge oli. Siis kustusin ka mina ja ärkasin 7ajal, kui Caro mu jälle välja lõi, et tööle minna 😀 , raske elu mul.

Njh, kala on selles, et kuigi öö oli ilus, jäi see tänu äiksele (ja Carole (6)), pisut lühikeseks. Ja õhtul, kui Tam töö lõpetab, olen mina ilmselt juba laibafeiss…

Aga nüüd aitab… peab toimekas ja tegus olema 🙂

Cheers!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s