I just wan´t You to know who I am…

Niih, ma olen täna olnud üle ootuste tubli, ja alustasin oma töönädalat saiakestega ja Kiku blogi lugemisega (mis nv unarusse oli jäänud. lugemine siis, mitte blogi) ja seejärel hakkasin tööle. Ja siiamaani olen tubli olnud. Nüüd on kõikse parem aeg lõpuks oma 5×6 minutit puhkust välja võtta ja tiba plooogerdada.

Mitte, et mul oleks millestki blogida, exole?
Võin oma ööst kurta. Olin eile suht-koht laip õhtuks ja läxin enam-vähem norm ajal magama. Ja nägin TERVE öö igasugu jaburdusi unes. Siin paar näidet:
1) jõudsin tööle ja ei saanud alarmi maha. Helistasin siis turvasse ja ajasin nad segadusse. Hiljem selgus, et alarm polnudki peal. Mingi jura oli vahepeal ka, igaljuhul sain ma segaduse tekitamise eest kinga.

2) olime Vinnis puid ladumas Tami ja Džeikiga. Džeik mainis nii muuseas, et sai lapse (sugu ei öelnudki :() paar päeva tagasi, aga kuna puid nii palju vaja teha, siis ta päeval käib kodus tööl. Öösel haiglas lapsevalves… nunuh.

3) Olin koos ex-klassivennaga vanglas. (ärge küsige, kas tegu oli meeste või naistevanglaga, seal olid koos sootud ja tõutud vist) Ja põgenesime. Plaan oli kõva- jookseme hooga läbi värava 😀 Jooksimegi. Väravas oli valvuriks üks teine ex-klassivend, kes tahtis meid maha lasta. Tean, et ma pääsesin… teise kohta ei tea 😀

4) Siis ärkasin ilge januga. voodi kõrval oli veepudel. Unisena kallasin sellest pool voodisse… Not nice. And not very comfortable.

5) siis läksin magama. Nägin jälle tööd unes, aga seal oli mingi hästipalju segast, seega ei oska seletada.

6) Ja mingi jura oli veel, mida hommikul veel mäletasin. Nüüdseks olen unustanud. Igaljuhul olin ma öösel miljon ja kaks korda üleval. Ja hommikune ärkamine oli üks viimase aja raskemaid… arghh.

A, siiski.. Ma pole 100% hea olnud. Olen msns vahepeal suhelnud. Ntx emm.. talle on ka varjunime vaja. Heh, tean Walteriga. Walteriga oli täitsa naljakas rääkida, sest tuli välja tema hirmus foobia- et tüdrukud vägistavad ta piljardilaual 😀 Ok, see oli nali, exole. Ma arvan/loodan. Aga jh, ma endiselt loodan, et õhtust saab asja. Tema jaoks. Minu jaoks saab enivei asja, sest ma Caroga koos. 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s