Tänase Londiste-tervituse pühendan ma Vantsikule, sest olen ilgelt õnnelik, et tema blogis jälle tibake uut on 🙂 Aga hirmutav oli ka-  ma ei tea Sust enam mitte kui midagi Vants 😦 Mis töö? mis mees? Kus-Mis-Kes-Kuidas-Kas??? Jeebus küll, ma olen ülimalt maha jäänud… AGA ükskord algab aega, kui me läheme lauamängutama! Hmm.. huvitav, mis Sa ja Kata sel nädalavahetusel korda saadate? Tahaks näha, kuidas Ammuke elab 😉

***

Sain täna oma tunniplaani LÕPUKS kätte. Vähemalt olen sellega suht rahul, et TÄPSELT 2,5 päeva jääb nädalas aega tööl käia. Loodan, et tunniplaan väga hullult ei muutu enam :S
Ja KUI ülivägahästi joppab, ja tõlkega veab, siis nv-d on tõlkimiseks vabad. Pöidlad pihku.

Hehee, NÜÜD, kui ma enne palgapäeva totally BROKE olen, ilmus poelettidele SEE.
Et nad ka pisut oodata ei võinud.

Oi, raadiost tuleb vähemalt lohutuseks hea laul: Michael Jacksoni “Heal the world”. Ei tea, kas tema tänase sünnipäeva puhul?

Peaks ühe bussisõidu ette võtma. Hommikuti tööle sõites tulb hullult palju ideid, mida täna blogida. Kõiksugu karvased ja sulelised annavad tohutult mõtteid. Aga siia jõudes langen ajusurma ja unustan 97,41% neist mõtetest. 2,17% neist, mis meeles, osutuvad crapiks, ja neid ei pane ma kirja… ja ülejäänud, eh arvutage ise, mata on mu nõrgim külg, % mõtteid jõuab siia ka.

oi, midagi meenus. tähendab- meenusid asjad, mis hommikul mõtteid tekitasid. Mõtted ise on kaduälanud :((tõlge: ära kadunud ;))

Alustasin oma hommikut kell 8 Vanalinnas jalutamisega. Seal kitsastel tänavatel polnud nii kõva tuult, seega oli täitsa lahe. Väiksed tänavad olid lahedad tühjad ka.

Jalutasin ühte tänavat mööda, kus on geibaar. Samal tänaval koristas üks tädike, kelle kühvel, hari ja riietus olid lillad 🙂 Lõi kohe meeleolu, nunnu.

Sellesama baari ees oli üks auto. Üks auto, mida ei esine väga palju. Üks auto, milline on ka ühel mu vanal meesõpetajal 😀 Pean koduteel tsekkama õpsi auto numbri üle… icc.
Eih, tegelt, võis keegi ka ülakorrusel elada. Ma ei ütle midagi.  ISEGI, kui tegu on õpsi autoga, tekitab see pigem sellise armsalt lõbusa emotsiooni hihii… mitte sellise pahura: hahaa, pe**! I´m not that kind of a girl.

Hommikul oli hullem nälg. Otsustasin,e t astun macist läbi, ja kulutan oma viimset rahanatukest. Kell oli 8.00, kui ma selle ukse taga olin. Aga kuna 8.00 pidi see ka avatama, siis ei tahtnud esimene sissetormaja olla :D, ja loobusin.

aga nüüd mina läheb eemale. Lähen kaugele ära. Sinna kardina taha 😉
CIAO!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s