Heips,

ma luban, et ma kohevarsti hakkan tegelema nii nädalasündmuste, kui infopakettidega, aga natu-natuke võib ju enne blogida, eks?

Kronoloogilises järjestuses siis:

Eile sõitsime Caroga ja Kikuga Lasna. Hirmus, kuidas sõit venis. Vahel olen 20 mintsaga kodo läinud, nüüd läks selleks 40 minti. Nice.

Igaljuhul olime 25 minti mu juures, sokivahetus jms 😉 Ja sõitsime siis Raadikusse. Seal ootasime Walteri ära (kes oli tubli, ja ilmus kohale 5 minti varem, mitte hiljem) ja sõitsime linna. Teine buss. Teine juht. Teine liin. Samasugune veni-veni-venivus.
Linnast krabasime Tami ka kaasa ja läksime mere pst Piljardisse. Kõik lauad olid kinni/rivist väljas. Seega tulime sama targalt tagasi. Vähemalt nägime ühte ilusat punast autot 😉 Kuna poisid (!!!) ei olnud huvitatud stripibaari juures olevasse piljardisse minemast (Kas peaks muretsema?!) siis läksime… bussile, et lasna lõppu tagasi sõita 😀 Ma valetaksin, kui väidaksin, et see sõit ei veninud.

Vähemalt oli õhtu edasi vaffa. Tam sai oma Tamituju (100-vatise-naeratuse) tagasi. Ja Walter-Caro rääkisid ka pisut rohkem, kui “tere” “Head aega”, nagu ma kartsin. Kõige üllatavam oli muidugi see, et Caro ei öelnudki midagi väga lolli 🙂 respect (irww, mad? Yeah, baby spank me :P)

Hommik oli ilus- päike paistis. Mitte-nii-ilus oli see, et puhkusteaeg on läbi, ja ummikud algasid Kumu kandist. Ilus oli see-eest see, et Gonsioris olid teepeal roopad vett täis, ja kui mõni auto vastu sõitis, siis nende taga pritsivale veele moodustus vikerkaar.
Nojah, väljas kõndides polnud enam nii ilus, sest õhk ei ole enam suvine. Kahjuks ka mitte sügisene. See on talvine :S brhhh.
Eelmine aasta Sügisjooksul (2.sept) olin põlvini pükstega ja Sügisjooksu T-särgiväel. Peaks tegema ettepaneku sel aastal vabatahtlikele jagada SJ Sulejopesid?!

Kokkuvõttes siiski siiani oma päevaga rahul. Olen hiiiiglama kasulik ntx olnud, äratades Caro üles. Ta hääl polnud küll õnnelik, aga minuta oleks ta raudselt tööle hiljaks jäänud. jeesh.

Ja siis lugesin Postimeest ja itsitasin. Värniku tsitaat siis PM artiklist:
«Mul on uudiseid ka, eile käisin juuksuris,» sõnas ta ja võttis nokamütsi hetkeks peast. «Kõiksugu välismaa telekanalid ju näitavad võistlust, pean ikka hea välja nägema.»

Ja Delfi´st sain palju toredaid mõtteid. Kui ma oma erakonna loon, siis saab see üheks meie loosungiks.  Ja ma võidan. Seks müüb 🙂

Aga seniks, et mu valimiskassat täita, võiksin siin ehk oma kontonumbri avaldada? Palju oleks soovijaid, kes mind majanduslikult mõne(kümne-saja-tuhande-jne) krooksuga toetada tahaks? käsi Püsti NÜT!

Ahjaa, mul üks mure ka. Ma juba 20, aga habet ikka ei kasva, nagu eile veenduti. On see väga halb? Peaksin ehk Habetoloogi (või on ta hoopis beardoloog?) juurde pöörduma?

A, siikski-siikski, one more thing:
Lapitehnik. Hästi vaffa oli su blogrollide seast Mac leida. aga mul küsimusi mõni. Kas ma tean sind? Kas sa oled mu fänn? või lisasid selle näiteks- et mis crapi kõike ei kirjutata? 🙂

Ok, oli meeldiv, nägemist!

2 kommentaari “

  1. Hei,

    selle tundmisega on nii, et kunagi ammu olin Termika fännklaabis Chareta nime all. Mingil hetkel komistasin kuskil Su blogi peale ja vanad ajad tulid kõik korraga meelde. Hetke ajel Sa mu blogrolli rändasidki 🙂

    R.

  2. aww, mäletan 🙂

    aga väga vaffa igaljuhul 😉

    g.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s