chika-chika :)

Jess,

asi on otsustatud- Mac läheb 2711 Blackyma 🙂 Mahtusin listi, aga kannatan palgapäevani (sest hetke kontoarve ongi piletihinna suurune :D, aga süüa tahaks ka :()… purrfect.

haa, mis mulle meelde tuli, ja mille ma raudselt ära unustan. Caro, kui siia satud, anna märku, kas te saite ISICud teha?

Mac on tähtedega riius 😦 Igasse lausesse tikub 3-6 trykiviga sisse… enamus on vahetusseläinud tähed, mille elaks üle, kui need poleks igas sõnas: a la, “haa, msi mulel meelde tuli…” jne, teisi vigu oli ülejäänud osas veel. Phähh, tähed, kui te nüüd ilusti käituma ei hakka… siis ma enam ei blogi 😛
hihii, it worked.

Kui mõni võeras, kes ei tea, et Mac ongi poole kohaga idioot, siia sattuma peaks, siis arvaks ta ilmselt, et ma olen laksu all vms. Räägin tähtedega. Ja kui ta oleks veel kuulnud seda pikka juttu, mis ma Tamile rääkisin, kui ma tema taarakoti James´iks ja tolmuharja Harrisoniks ristisin, ja kurtsin, et Harrison rääkis, et tal on igav, kuna Dzeimz asub kaugel teises toa otsas… hehee, jh, kui seda oleks kuulnud keegi peale Tami (ja Jamesi-Harrisoni), siis oleks ma praegu sellises mõnusas valges pehmes toakeses ja räägiks seda juttu mõnele armsale sanitaripoisile 😀

Ok, tegelt olen ma kaine. Sest kaunis naine on kaine, remember, hah?!

Aga eile avastasin ma Viru tipust Ra´st ühe nurgakese… seal oli Gilmori Tüdrukute videoid, ja mussi, ja sain sealt Robbie kalendri…. ülikhuul!

Ja kuigi ma kohapealt ei leidnud, siis nüüd on näha, et… neil on terve hunnik Robbiet kogunenud, raamatuid eesti ja inglise keeles jne (ok, eesti keeles on vist ainult “Ühel päeval keegi”, mis on mul ka olemas…aga ingliskeelne on ka müügil). Damn, mu palk saab 2 päevaga otsa, njäuh.

Aga nüüd saab pool h mööda, ja ma pean Kikut kiusama minema. Sest muidu on tema elu liiga lill, ühte korralikku nuhtlust on ka vaja (loe: mind :P)… okok, no hard feelings, aga pliiiiiiz, tule minuga Virusse hängima (6).

Üks kommentaar “chika-chika :)

  1. Sahtlis juba olemas vajalik paber. Nii, et: uuri ka asja. Btw- Metsa tn ruulib 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s