How high is the sky?

Sattusin eile (? v üleeile, kes seda enam mäletab :D) üle pika aja hommikul enne kooliminekut telekat tsekkama söögiajal. Ja sealt tuli parasjagu mingi ülinummi mõmmikumultikas… Terevisioonist, kui ma ei eksi. Kui eksin, siis sorry, my mistake.

Igaljuhul mulle hullult meeldis, totu ja lapsemeelne, nagu ma olen exole 😀 Mõmmik ja tema semu ( punetistes vares vms) üritasid aru saada, kui kõrgel on taevas. Ja avastasid, et liiiiiga kõrgel. Nii kurb, exole?!

Käisin täna Kiisu loengus…

hirmus oli 😀 Miks siin just see pilt on, teavad ilmselt kõik, kes .. teavad 😀
Aga vastu pidasin. Suures (suuremas, kõige suurimas) osas tänu tibudele A+M, kes kahel pool minu järgi vapralt valvasid ja kätt hoidsid. Danke!

Avastasin loengus lisaks sellele, et oleme oma kursusega autistid ka seda, et olen ilgelt mugavaks jäänud. Keskkoolis (ja enne seda) kirjutasin ju koguaeg käsitsi. Neljandas kribasin valmis 24 lehekülge pika referaadi “Veevalajast”. Ja täna kirjutasin loengus 4lk käsitsi, ja käsi oli nii-ii-ii valus, ja sõrmel oli vill. Süüdistan selles oma armsat Amy´t, kes oma nupsikute klahvikestega minu sõrmi seni säästnud on.

Eile sai mu Gilmore´i  5. hooaeg otsa. (nutupaus). Nüüd ootan kuuendat. Seitsemda muretsesin endale juba, aga eelistan neid kronoloogiliselt õiges järjekorras vaadata. Ja kui 7. ka ükskord otsa saab, siis… rohkem osi pole olemas. What will I do? What WILL I do??? Pean vist ikka ebayst selle kodueri hooaja ära tellima, ega muidu vist ei mängi enam existeerimist välja.

Hea uudis oli see, et minu Sims seasons, mis vahepeal lambist tööleminekust keeldus, hakkas eile jälle sama lambist tööle. Wii. Saan nüüd kartuleid kasvatada, koeraloike koristada, lapsi teha ( 😛 ), ja maja jõuluehteisse panna. Kõik on kadedad, exole! (Lie to me, if You´re not! For Your own sake!)

Haa pisut eelmisest esmaspäevast. Infotundidest siis.
Kõik klassid, kus käisin, olid tegelikult ideaalsed ( v.a. ehk viimased kaheksandikud, kes suutsid kõvemat müra toota, kui minu hääl). Enamik neist olid enam-vähem vait. Leidus neid, kes küsimustele vastasid ja küsisid. Jne. Siia olid kirja pandud lihtsalt minu vahetud emotsioonid, mis olid NIIIII depressiivsed varase ärkamise, MP3 aku tühjenemise ja minu paaaaaanilise hirmu teiste-ees-rääkimise-ees, tõttu. Seega pole mingit viha ühegi kooli-klassi-ega õpilase vastu. Ja pommiähvardust ei teinud ka mina. Ja midagi hullemat koolilaste vastu ei saadaks ma ka korda. Lihtsalt… olgu lapsed nii ideaalsed, kui tahes, ma ei suuda midagi asjalikku rääkida.

Kusjuures noortele rääkida on veel enam-vähem ok. Kui õpetaja klassis on, siis on eriline baaripaanika. Tema on raudselt targem, kui mina ja siis on koguaeg selline tunne, et ma ütlen midagi väääga valesti. Nt Liviko reklaamlause, exole 😀 (loe maailma pikimat postitust, et matsu jagada ;))

Wiii, sain täna Lea Liitmaa kontserdi piletid kätte. Jesh!
Njah, pileti peal oli küll kirjas hoopis, et need on Lea Liitma kontserdi piletid, aga loodan, et sisse lastakse ikka. Sest aeg ja koht on samad. Äkki nad laulavad koos?
Okok, ma ei mõnita. Olen tegelikult hästirahul.

Aitab küll.
Tervitused A. Maskott-Juuliusele ja M. Kukekesele!

3 kommentaari “How high is the sky?

  1. Ma pole nüüd tükk aega enam Terevisiooni multikaid näinud, sest olen kas teel tööle või sügavas unes, aga ega see ometi Karu-Kusti, originaalpealkirjaga Björn-Bear vms. polnud?

  2. Mis mõttes nagu selline nimi? 😀 Kuule ma avastasin täna, et sul mingi kiiks nende mudelasjadega 🙂 Tglt ennem olen ka märganud su huvi, igast ebatavaliste huvide vastu aga täna sain pildi veel selgemaks 🙂 Iganes lahe hobi sul ju;)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s