I hate trafficbastards

Vaatasin ükspäev mingit videot:
http://ee.meie.tv/view_video.php?viewkey=0644b0b8eda3c0163a2d

No, tõepoolest… kuidas see jagamine ikka NIIIIIII viltu minna sai, et mõnele mitte midagi kohe sinna kahe kõrva vahele ei antud? (*karta on, et jalgade vahele ka mitte*), ja sellised TÄISIDIOODID lasevadki päevast päeva teedel ringi? Noh, jah… kui mina kunagi load teen, siis suva see ninja või alfa. Alla suure Scania on ilmselt raske teedel ellu jääda. Hmm, aga soomlased müüsid mingi aeg oksjonil oma vanu tanke, see oleks ka variant. Mitte, et ma sellega teisi pommitama v üle sõitma hakkaks, aga enesekaitseks on see hea, kui mõni juua täis, peast segi või unine jõmm teepeal vastu tuleb.

Viimasel ajal olen märganud, et lisaks bemmidele on veel teine liik tekkinud “Dziibivennad”. Hea suur auto, aga ilmselt väga väikesed ja läbipaistmatud aknad, sest jeebukas juba inimest ei näe. Oled sa siis teeääres ootamas või juba vöötrajal. Kui tema tuleb, siis tema tulebki. Süüdi võib ju tema jääda lõpuks, aga mis sul sellest kasu, kui sa kuueks tükiks six feet under oled, exole.

Ja üks jeebu oli ennast isegi parkimisel väga andekalt tõestanud. Olete kuulnud väljendit “otse treppi sõitma” vms… mis põhimõtteliselt peaks olema siis uksele võimalikult lähedale sõitma or smth. Noh, tema oli seda väljendit ka kuulnud ja oli ennast Estonia tearti juures niimoodi parkinud, et kõrvalistuja poolsed rattad olid kolmandal trepiastmel ja juhipoolsed rattad maas… sihuke, veider vaade.

See roosade pükste uudis roolijoodikutele oli armas, peaks seda eestis ka proovima, jubenunnu oleks.  (irw, just siis kui ma selle lause siia trykkinud olin, rääkis samast uudisest ka Raadio 3 :D)

Ja see taksojuht, kes selle asemel, et seisma jääda, kui ma juba keset vöötrada olin, vastassuuna kaudu mööda sõites on kaaa eesel! Phähh.

5 kommentaari “I hate trafficbastards

  1. tahan kaaa päris jõuluvana

  2. mis päris jõuluvana? Dzeik, kas sa jood seal üksi? Kolmekesi? Viiekesi?

  3. no ikka päris,ei taha kuuse alla pakitud kinke.

  4. aa..jeeshjeesh… kutsume andrei? 😉 v taadu? Caro,Siku, uuu… kas laenate?

  5. andrei oleks parem variant aga kahtlustan et sa tunneks ta ära

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s