I wish You a merry christmas!

 (edited post)

Maci jõulusissekanne saab olema lühike ja lööv:

Häid jõule kõigile toretoredatele… ja ka kõigile mitteniitoretoredatele… ja kõigile mittepeaaeguüldsetoretoredatele. Ikkagi jõulurahu või nii, exole.

Mac on Vinnimaal. Ja tal on vahva. Eile käis külas solgipäkapikk, kes ajas torud umbe ja tõi Laste Kokaraamatu. Jeeei… Üleeile käis ka päkapikk, tõi Bigfoot Jeti, kommi ja kutsakalendri… hästi nummi.

Lund pole endiselt. Not good for me. Mu loengud kannatavad praeguse lumepuuduse all, sest pean siis oma Lumeinglid hiljem lasnamäe kutsujunnide vahel Maryga koos järgi tegema, loengute ajal muidugi, sest andsin Ilmataadile valida- lumi nüüd v loengus! Tema süü, tema süü (6)

Homme juba linna. Linnas ei ole tore. Ainult Tami näeb, see on tore. Aga seal on lihtsalt paha…. Tallinn ise on masendav. Tahan metsade vahele ära. Või noh, Vinnimaa on ka hea.

Harjutasin täna usinalt Äpu basse… peaaegu tuli hommikul välja juba. Õhtuks olin kõik ära unustanud. Phähh. Ja mis ma närida kaasa võtan?! Brr, ma ei tea juu… mul pole aegagi sellele mõelda, jõuan hilja õhtul alles tagasi. Mäuh.

Aga nyyd eemale, kapsas, liha, kartul, sinep… lürps, nämmanämma.

Kapsaseid jõulupühade jätku teilegi, armsad pikad ja päkad! Ja EHK ka lumiseid, varem või hiljem. Ciao!

EDIT: ahjaa, Jõuluvanakesed hakkasid juba varem ringi kondama siin… sain Taro kaartid ja õpiku, wiii… ja mustkunstikomplekti, ja Estonia kinkekaarti ja aroomitee… voah! nyyd olen kiitlenud paljupalju.. adjeou!

Üks kommentaar “I wish You a merry christmas!

  1. vat selle solgipäkaga on jh omamoodi story.aga näe tänu temale saime meie kingid.jeeee
    huvitav miks aga paistab , et kingid käes ja jõulud ongi läbi. mis sest et kapsalõhn veel tükk aega toas. ja mis veel kurb, et ei saanud piparkooke teha. mai saa aru inimestest kes ei taha teha poest ostetud taignast kooki ja ei saa aru miks on isetegemine niii oluline ja mõnus.
    aga jh jõul on lahe ja vinnimaal kah ok, kuigi jh tuleb tõdeda et lõpp kisub ära.
    ja kahju et sa ka linna pidid kolistama, ja mitte ie liigu tulede ajaks siia tagasi, aga saadame sulle smsi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s