päkapikud on punased, mitte rohelised!

Elfyourselfisin ennast just, aga kui preview panin, siis sealt backi enam ei saanudki ja läksid mu pikapäkad. Aga ma ei põegi, seal olidki koledad rohelised päkapikud, nagu viinakuradikesed. Õpige pikats peab ikka Jõuluvana minivariant olema!

Niiiiiii uni on. Lõpp lauamängudele!
See üks tööpäev vahepeal on jura, puhkamisega harjunud… ja mõtted juba järgmistes puhkepäevades, ja nii ei viicigi mitte kottigi teha. Ja (õnneks) polegi väga palju teha…

Avastasin just oma suureks pettumuseks, et ma pole sugugi popp ja noortepärane. Ma ei saa aru, miks on orkutis-reitis vaja iga kommentaari, pildi, skräpi, iseloomustuse jms otsa lisada lademetes (L)…ee.. südameid vms…. need on nii tyytud mo arust. Ja nii ühesugune. Enamikel 13-16 aastastel tsikkisel on kõik kohad neid täis… vanematel tiba vähem, aga ka. Saan aru, et kui sa seda yhte-kahte-kolme hästikallist iseloomustad, lisad lõppu yhe selle jubina ehk….  aga lisada 17 erinevat pilti sõpradest jaigayhe alla kolm rida (L)(L)(L)(L)(L)(L) laduda on ka…arusaamatu (mu jaoks).

Eniveeei, ma suutsin nii mitu mõttetut möla ühte postitusse mahutada, et teie jaoks on kogu postitus arusaamatu. aga suva see. Im iivil and I dõunt care!

Punapull ei aita. Kes täna siiakanti astub, tulge läbi ja raputage seda päkapikumütsis hunnikut, kes klavitatuurile vajununa norskab nii et aknaraamid värisevad. Head ööd!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s