Tahate teada minust midagi, mida keegi teine ei tea?

Mina tahaks ka. Aga ma vist ei teagi midagi sellist, phääähhh :S
Avastasin hirmuga, et kõigi peale kokku teavad kõik minust kõike (did this sentence make sense or what?!)
Ilmselt ei ole õnneks ühte isikut, kes 100% kõike teab… aga selleeest leidub teisi, kes teavad asju, mida teised ei tea (this one ir worse, isnt it?!)

Mäuhh.. i dõunt laik it. Ma tunnen ennast äkki nii läbipaistvana. Äkki peaksin ma vähem rääkima? Ja ma isegi ei räägi ju igale suvalisele kõike endast. 97% teist ei tea seda. Ja seda. Ja seda ka mitte. Ja mõni ilmselt aimab seda ja seda. (getting better?!)

Niih. Peaks veel midagi segast kirja panema, et need üksikud vaprad, kes juba läbi ei põlenud, vaid kergelt kärssavad alles, ka ühele poole saaks omadega… nääh, im not thät iivil.

Või siiski?! Olete te märganud,et mul on kalduvus iseendaga rääkida? Või et ma suudan tohutus koguses küsimusi genereerida (üks loll jõuab…). Õnneks on leiutatud blogisfäär, kus ma saan selle välja elada. Oleks ju veidram, kui ma trepikoja nurgas istuks ja endale küsimusi pobiseks 😛

Jõulud said ruttu otsa. Liiga ruttu. (Jah, mul on ka kalduvus ruttu teemasid muuta). Ma ei kuulndki raadiost piisavas koguses jõululaule (ilusaid ma mõtled, mitte selliseid, nagu rudolph the deep throat reindeer). Ja jõuluvana ei näinudki. Ainult vett. Nii toas kui õues. Oleks pidanud Avele võlukingi siiski enne jõule andma. Nüüd on lumi. Aga jõule pole. Ajastus on so wrong. Too wrong. Peaks oma jõulufilmid-laulud uuesti välja otsima.

Haa, Kiku. Tead mis minul on arvutis? 3D driving school 🙂 Ja kui autosõidul poleks vaja jälgida valgusfoore, pidada kinni kiiruspiirangutest, vaadata, kas autot tuleb, anda teed, näidata suunatuld, vahetada käike ja mitte inimesi alla ajada, siis saaks minust maailmahea autojuht. Kuni need reeglid siiski enam-vähem soovituslikud on (vähemalt eksami läbimiseni, nagu tänavatel näha) siis ma hoian eemale… ja kasutan Sinu teenuseid varsti 😀 jeej. (*varja rõõmu*)

Adjöh!

P.s. Tambu: Come back, I need sb to kick his ass in Poker 🙂 Ma pole veel piisavalt miljonär siiski, Mati. 😉

3 kommentaari “Tahate teada minust midagi, mida keegi teine ei tea?

  1. jeppadijeee, aga mida mina kuulsin-sina varsti vinnimaale taas ja seda mitte väheseks ajaks, kuigi tegelt ikka häbiväärselt vähene aeg mis sa meile pühendad 😉

  2. kust sa selle 3d driving schooli said? laadisid alla? 😮 mul näitab, et tuleb veel sadatuhatmiljooon päeva enne, kui kohale jõuab. ja keegi ei garanteeri, et see mäkis avab.:'(

  3. siis jäääb üle ainult yks- kõrvetan 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s