IsotoopMaci hommikumöla

Haa.. mac avastas eile, et ta peaks 1,5 aastat tagasi tehtud isotoopuuringust veel kiirguma, sest see konkreetne uuring hajub mõne aastaga 🙂 Nice, helkurid nurka! Seda enam, et varsti tuleb vb järgmine… so if You see somebody long, green and ugly in the street, then relax- its not Shrek, its just me!

Täna lähen ma Blackyle! Jeej! Olen üritanud nende Kolumbusekontserdile minna ka kolmel eelneval korral . Ja täpselt need kolm korda olen ma sattunud hoopis Vinnimaale. Aga täna ma lähen, ärge üritagegi mind peatada!

Kuide, kuulujutt Bon Jovi Euroopa tuurist ongi tõsi. Khuul. Eesti jääb küll nende kaardilt välja, aga Soome jõuavad küll. Aga Mac hoiab hoopis häääästi kõvasti pöidlaid, et ta pääseks BJ Saksamaa-kontserdile. Wouldn´t that be great?

Eile jagasin siin lingi mingite vaffate piltidega. Avastasin pärast,e t terve see blog on täitsa põnev. http://sawse.com siis… seal on selles stiilis (20 pilti parima nurga alt… parimal hetkel jms) pilte teisigi. Ja ei ole väga mahukas leht, jõuate läbi vaadata küll, kui igav on.

Niih, siis blogardamisest. Mac on viimasel ajal selleasemel hoopis paras logard. Mul on nii igav elu, et ei ole midagi kirjutada. Ja kui midagi vägaerilist toimub, siis on see ilmselt liigaeriline, et seda blogis kiita-kurta. Ja minu lihtsalt-sokk ei toida ka eriti. Seega, mõtlesin välja midagi, millega oma postitusi pisut pikendada. Lisan nende lõppu päeva küsimuse ja nõuande.

Küsimus on midagi sellist, mis minu väikest peakest vaevab ja mille vastust ma ise ilmselt ei tea (kui tean, siis lisan taha, i promise). Ja kui see polegi kõigelollim küsimus, siis äkki keegi teab ja vastab ka. Tänane küsimus on ilmselt siiski loll. Olen peaaegu kindel, et neid on kas erinevalt, liigapalju, et lugeda vms. Aga see selleks. Las seda ütleb keegi, kes teab kindlalt, et mul on loll küssa.

Ja nõuanne on midagi sellist, mis mulle samal päeval silma on jäänud. Ntx täna jalutasin Älluga hommikust ringi ja meist kihutas (!) mööda suur kollane prügiauto. Ta oli nii hirmus, suur, metalne ja… ee erikujuline (mitte sihuke sile kast, vaid orad jms jupid taga :D). Ja siis mõtlesin, et kui sellisega kokku põrgata, siis tagakülge ei tahaks küll tabada, sest seal kõige erikujulisem osa, mis tundub kõige creepym. Niilihtne mu mõttetu mõttelend oligi. Ja selliseid mõttetusi hakkate te nüüd tihti saama 😛 not good for You!

Aga mina nüüd eemale. St. jään siia, aga teen midagi enamat, kui ainult töine nägu 😀
Näkemiin!

P.S. Kuna Riwsil on kuri naine, siis pean teda siin ise tervitama! Leffleff!

P.P.S. Oii, still like raadioUuno. just hakkas Aeroka Ameizing. Sweet.

Päeva küsimus: Mitu geeni on inimese kehas kokku?

Päeva nõuanne: Ära sõida prügiautole tagant sisse. This gotta hurt!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s