Sliipiheed Mac

Jippdiduu!

Mac magas täna. Läks eile õhtul kell 10 magama, et hommikul veerand 8 ärkamisega hakkama saada. Ta ei saanud. Aga NIIII hea oli pärast 10,5-tunnist und lõpuks olla 😛 *rahulolu*

Siis käis Mac Hessus. Mõtles, et äkki vaheldus pitsale ja macdonaldsile. Oligi. Teenindaja oli mingi unine. Pooled friikad viskasin ma minema, sest nad olid absoluutselt ilma soolata ja ülimalt jahumaitsega. Ja burx oli kõva, kuiv ja sisaldas suuri hapukurgi otsatükke. Kokkuvõtteks sain kogu jamast kõhuvalu.

Siis sirvisin Kiku sõbra blogi ja seal oli juttu sellest, et MSN ei asenda silmast silma suhtlust, olenemata sellest, et on loodud miljon smailit jms. Minul on jälle vastupidi vahel, näost-näkku rääkides tunnen hullult smailidest puudust, sest lause ei kuku laivis üldse nii välja nagu peaks. Vahel olen sunnitud lause lõppu ytlema, et “siia käib sulg-kuus-sulg” ((6) ehk ) või Wink-Wink 😉 . Peaksin need välja printima, lumelabidakujuliste minitokikeste otsa kleepima, taskus kaasas kandma ja siis jutu sees nendega lehvitama 😀

Sain teada, et Caro kolib ära. Huvitav, kas terve Tallinna peale leidub veel kohta, kuhu saaks kolida,e t ta minust VEEL kaugemal oleks? I dõunt think so. Sellest on kahju. Aga hea meel vähemalt, et nad omadega nii mäel on ja elu täitsa lill on. Guud for You, beibs!

Siis tsekkisin uudiseid… postimehe lehev elu.24 sektsioonis paistis üks nunnu paksuke: http://www.elu24.ee/?id=10374 .Ok, pildid on armsad, aga artikkel?!

Siil nimega George meenutab rohkem täispuhatud rannapalli kui armsat loomakest.
Nii pandi siil dieedile.
Kuna see on Galerii sektsioonis, siis saan aru, et seal ei peagi ju juttu olema juures, aga no kuulge.Nagu algklassiõpilaste kodutöö 😀 I´m evil, I know! (sulg-kuus-sulg koht…winkwink)

Enam ei viitsi. Unest siiski ei piisanud. Tuttu tahaks 😦 Ciao!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s