Dõup on pask!

Mitte, et ma proovinud oleks ja teaks eksole. Aga ma näen juba niisamagi unes sihukest jaburdust, et ei soovi ärkvelolles ka segast panna, ausõna. Täna ntx ma põhimõtteliselt tapsin inimese. Peaaegu. Istusin ratastoolis ja mind lykkas mingi hull tädi ja kui keegi äkki ette jäi, siis me lihtsalt sõitsime tast üle. Ja kui ma teda pärast üles tahtsin anda, et tema tegi, tegelikult, siis ajas mind mingi psühhide gäng taga… olin kellegagi koos, a ei mäleta kellega. Ja põgenesime oma hotellituppa. Ja kui keegi hakkas ukse taga kolistama, tuli meelde, et see psyhh tädi on tegelikult ju hotelli toateenindaja, mis tähendab, et ta pääseb sisse küll. Siis ärkasin üles 🙂 Öösel oli see uni tegelikult palju hirmsam, kui praegu, ausalt!

Siis jäin uuesti magama. Ja sõitsime emps, keegi veel ja mina taksos, mille juht oli ilmselt purjus. Ahjaa, kõik autod, nii see kui vastutulevad, olid vanad vene autod ka kusjuures 🙂 A enivei, juht käis mingi miljon korda kahel pool teed põllul, sest ei suutnud teel püsida. Jms kamm. Jaburdusi rohkem kui rubla eest. Ja olin jälle pärast 11-tunnist und tõeliselt väsinud.

Siis läksin inimkatsetele. Mis ära jäeti. Sest olen kõiksugu nukleaarmeditsiiniliste katsetega viimasel ajal ilmselt liiga palju kiiritust saanud juba. Et eelmised katsed peaks sama näitama. Eks neljapäeval kuulen, mis arst arvab, kas siis ikkagi teevad, või hakkavadki pimesi hakkima, et ohhoo, mis siin siis on, ja mis siin olema ei peaks 😀 Sounds fun, doesn´t it?!

Aga nüüd jätkan tööd. C ya

P.S. Tervitusi väike Kaurule ja väike soovitus. Uute meditsiiniajakirjade kohaselt on kõrvupidi mustikamoosis käimine veelgi kasulikum kui kirsimoosis!

2 kommentaari “Dõup on pask!

  1. Väike Kauru võtab tervitused rõõmuga vastu ja juba kuulen ma teda londiga külmkapi ust materdamas, et mustikamoosi kätte saada…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s