Kas Sinu kutsu kakab kotti?

Publiku tungival nõudmisel olen sunnitud tegema pikema postituse kui kaks lauset. Reede oli vahva- tegin lumeingleid ja käisin saunas (külm oli- saunas, mitte inglit vorpides). LAupäeval läbustasime lauamängude ja Twisteriga 😀 Khuul oli. Pühapäev oli p….ekukkunud. Not so khuul. Kaks lauset sai ammu läbi. Vsjoo!

Okok, võin ju kurta oma koledat pühapäeva. Tegelt ei viitsi, räägin aint kõige meeldejäävama. Niih, olen juba ammuammu otsinud seda uut Dünamiit guaraanat (see punane- Kes tappis unemati- reklaam, junõu 😉 ), aga seda pole kuskil olnud. Pühapäeval Tambul külas käies olin niiii vässu, aga guaraana-energiat polnud saada. Võtsin siis Double coffee´st ühe kohvi (Tambule) ja Capuccino (mulle). Kokku läks 88raha, jeeebus, ma pole kunagi nii kallist kohvilist joonud. Sõitsin siis ühe peatuse Tambuni, läksin all trepikojast sisse ja kui trepikojaukse enda järel kinni panin, märkasin, et mu järel tuli mingi suurte kottidega tädi (irww, ärgem mõelgem vasakule, onja :D). Proovisin siis abivalmis olla, et teeks talle ukse uuesti lahti. Pool seki hiljem oli mu kallis kaputsiino trepikojapõrandal laiali. Ma ei saanud seda isegi mitte maitsta. Olin maaailmakuri. Siiani olen! Maailma peale ilmselt, sest kedagi pole väga süüdistada ka… ja ärge öelgegi, et ntx iseennast. Yeah, right!

Aga nüüd teen tiba tööd. Ja siis lähen kuulan 4 tundi juttu sellest, et rinnapiimaasendajad on jama. Lehmapiim on vasikatele, mitte inimestele (tekitab mandlivalu, adenoide jmsjmsjms), keisrilõige ja mandlitelõikus on BIG NO-NO! Ja Kanadajutte kuulen ka. Jess.

Saite oma postituse. Hakkas parem? Vaevalt küll 😀

P.S. Miks see lumi mind mõnitab ja iga päev hommikuks sulab, õhtuks sajab. Ära siis kurat sula vahepeal vaid olegi selline paks põlvini sumpamistvajav mass. Krt, vanad head ajad tulevad meelde, kus laulukamägi läbitav polnud. Ja nüüd vaadatakse välja, kus on 0,8 cm lund ja oiatakse, et appi lumi 😀 Mis see pori parem on? (Nüüd on Kiku ja Mary mu peale maailmakurjad. Dont be ääängri, pussicät (a).

P.S.  Sain endale Knight Rider 2008. Siis saan vaadata ja pärast kiruda, et miks nad tegid niiiiii? Pealegi, mulle juba meeldibki vana kitt rohkem, ta oli ju palju seksikam 🙂

P.P.S. Kas teie juba teadsite, et suvel 2009 tuleb Ice Age 3? Nüüd siis teate 🙂

P.P.S.S. Sain endale eile õhtul Uue Simsi jälle.. wii.

Kes oskab vaadata, see märkab, miks ma sellest nii vaimustuses olen- mudelraudteeehitamine 😀 Sjuupertruuper.

Heh, lõppu siis ehk see viimase-aja-lemmikanekdoot:
“Kuulsid, et Tallinn Tartu maanteed kahatakse laiendama?”
“Mis teed?”
“Söön!”

4 kommentaari “Kas Sinu kutsu kakab kotti?

  1. ää kurda miskit,mul ka varbad külmetasid saunalaval,kuigi oli 85 sooja.Aga nüüdseks on meiemaal lumi 50cm paks ja Bjarri naudib lumehanges istumist.

  2. Sa mine kah oma lumega…ma lähen kohe leegiheitjaga õue ja sulatan raevunult kõik lume ära…sinu maja ümber ehk jätan..

  3. oeh 😥 tööl ei küta, torud on jääs ja ma pean vammustega seal istuma. aknast välja vaadates on ainult üks SUUUUUUUUUR hang, konkreetselt aknaklaasi taha kuhjati see siis. bussid sõidavad vabagraafikuga. bussist välja astudes hüppad põlvini hange. ma kukkusin täna esimest korda terve “talve” jooksul. mingi laps viskas mind lume (või jää või lörtsi) kivikõva palliga. ja üleüldse, tahan suveeeeeeeeeeeeeeeee 😥

  4. Mai saa aru,mille üle te kurdate-Eestimaal on TALV!!!!!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s