My Happypill Has Snowflake On It!

Lumilumilumilumilumilumilumilumilumilumilumilumilumilumilumilumilumilumilumilumilumi!

Huvitav, kas põhjus, miks ta lõpuks maha otsustas tulla oli selles, et ma täpsustasin oma soovi? Et lauluka mägi umbe! Ja thadaa 😀 tänada pole vaja. Peksa anda samuti mitte. Kooli ma igaljuhul enam ei lähe, sest Mary on nii kuri, et hakkab mulle raudselt ihunuhtlust jagama 😦 TEIE, lumevihkajad, saite rõvedad oktoobri-novembri-detsembri-jaanuari-veebruari ja kolmveerand märtsi. Ja kui minul on 4 häppydayd aastas on niipaljud kurjad. Pande endale pikemad papud, paksemad püksid, sokid, sallid, mütsid ja kindad ja selleasemel, et kiilakskraabitud teel libiseda astuge rajalt kõrvale, sumbake keset lund ja tehke üks ilus lumeingel 🙂 Ja kui teie ingel näeb välja nagu kringel, siis ei oleda piisavalt rõõmuga tehtud!

Ahjaa- Martinile, Walterile ja Rockrosinale õnne uute kodumasinate sünni puhul 🙂 Mii häppi for juu!

Äh, aitab küll… Ma olen ikka endiselt lume pärast häppi, kasutan nüüd oma energiat tyytamiseks. C you around, handsomes!

P.S. Aga mul on niinunnu värviline töökaaslane 🙂

P.P.S. Mary, loe kümneni , seisa pea peal, juu klaas vett ja korda minu järel- Rolf Juuniori uus plaat on nii hea... Phähh, ei, vale lause. Mahasadanud pehme valge lumi on nii hea 😉
*ära näkku löö*

P.P.S.S. Ahjaaa, liiiiiiiiiiiiisukas… Sa oled nüüd nagu mu töökoht- kahe kikuga 😀 khuul 😀

4 kommentaari “My Happypill Has Snowflake On It!

  1. Mis mõttes värviline töökaaslane? Millal ma sind enne ihunuhtlusega karistanud olen? Või üldse millegagi? 🙂 Tglt ma pean ütlema, et täna oli isegi erakordselt ilus päev…aga ma siiski loodan, et see lumi saab otsa ja mida kiiremini seda parem…Ma olen nõus sinuga kunagi norra mägedesse lume sisse ingleid tegema tulema aga tlns ma seda küll ei taha:)
    Ei tea kas läks nüüd keeruliseks?!? Hmmm…ilmselt küll… Aga kes ütles, et peab lihtne olema? 🙂
    Päikest!

  2. Aga kolmemeetrised lumehanged ülekäigurajal ja bussipeatuses? Uppuvad tänavad ja koledad sopased lumehunnikud, mis veel mai kuuski jonnakalt tee ääres tukuvad, sest need ei sula iialgi??

  3. Aga tead mis? Isegi mulle meeldis seekord lumi – laupäeval grillisime õues, istusime diivanil (ka ÕUES :D) ja meisterdasime lumememmesid. Nii naljakas oli üle pika aja neid teha, ei osanud kohe alguses üldse aga pärast hakkas tulema. Ahjaa ralli loa sain ka 🙂 Äästi vägev lumine nv oli.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s