sutsuglavibäl

Mac läks hulluks. Nagu päriselt. Ametlikult.

Seda, et tal on väike armas milko (kes ei saa enam kunagi veelväiksemaid veelarmsamaid milkosid teha, sest lõi justäsja midagi väga õnnetult ära). Enivei. Nüüdsest kuuleb mac võõraid mehehääli, kes räägivad politseist ja turvafirmast jms. Ok, mis seal imelikku eksole? No see, et väidetavalt ei rääkinud kõrvalruumis (kust ma seda kuulsin) kyll keegi miskit sellist. okou.

Uni on. Jälle. Aga pisut vähem kui kartsin, arvestades seda, et pidin eile hollywoodi staare vaatama ja hommikul ilgelt vara arstil käima. Aga sellega on vähemalt ok 🙂

Hommikul linna sõites vaatasin ajaviiteks, kui paljud autojuhid soovivad homset näha. Turvavööta sõitis ainult ÜKS paarike! Päris hea… nii et küpsekirsikarva Audi 80 (8*9 A*T) kinnita turvavöö. ERITI esiistmel!

Siis sirvisin mingit lehte, kus oli juttu sellest, et politsei tabas laskmisel roolijoodiku autos olnu selga. PARAS! Ja mitte politseile, tema on ainus, kellest kahju on. Ma ei saa aru, miks idikad sõidavad purjus peaga??? Ja miks teised idikad istuvad purjus juhiga autosse? Veidi ebaõiglane on muidugi see, et surma saavad enamasti väljaspool seda autot olijad, parimal juhul ka autos olnud kõrvailustujad. Aga roolijoodik?! Tema jääb ellu, et edasi juua ja sõita.
Ma ei arva kusjuures, et ma olen mingi eriti julm inimene. Kuigi unenöod võivad ehk sellele vihjata, üleeile nägin ntx kuidas üks onu ära grilliti. Aga see selleks. Ma lihtsalt ei salli seda, kui keegi teistele ohtlik on. Samamoodi vihkan ma neid, kes teevad liiga lastele-koertele. Ma küll austan inimest, ja elu, aga need ei ole ju inimesed?! (ja ka mitte loomad, loomad on way smarter).

Ja siis veel… aga polegi midagi veel, kusjuures. Tulge tehke keegi mulle sooja ja siis ma häppypuppy 🙂

Üks kommentaar “sutsuglavibäl

  1. ma toetan Su äärmuslikumaid väljaütlemisi alati umbes 50 % ulatuses 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s