Oyoyspooh

Nohu on peaaegu oma kodo ära läinud, et köhapoistele ruumi teha. Mis tekitas küsimuse, et kas puugivaktsiini tohib teha ajal, kui sul on nohu/köha?

Reede. Veedan tänase õhtu “27 dressesi” ja “viimaste soovide nimekirjaga”… vastupidises järjekorras ilmselt. Tam-Annu ärge solvuge, kui ma teid 5 mincaga välja löön, sest mu filmindus on  niigi aeganõudev, ja I need my beauty-sleep too, youknow… 😀 (haahaa, hea nali :D)

Mac läheb järgmine nv Vinnimaaaaaale 🙂 Liisukas on juba maaaaaailmasuur ja kui nii edasi läheb, siis näen ma teda 1. ajal kui ta veel isegi ei rooma ja 2. korral kui ta juba käib 😀 Seega mina lähen. Ja kui onu tam… blokkima hakkab…  et wont be pretty. Dzeik, kas te mind siis ka tahate, kui ma tagaotsitav olen?

Mul oli mingi ilgelt hea mõte bussis täna. Mõtlesin kohe, et pean nüüd blogima, sest mina ja head mõtted… noh, meie rajad ei kattu eriti. Kahjuks keeras mu hea mõtte tee mööda Pärnu mntd alla, samal ajal kui ma otse üle tulin ja nii ma tast ilma jäingi. Ja ei mäleta enam, mis see oligi. Näu 😦

Üritasin Blacky odukalt leida kontserti, kuhu ennast lohistada saaks.  Aga kõik on kuskil kaugel kaugel Tallinnast. 16.mai ja Pärnus Lea soolokas pani kyll hetkeks kaaluma, aga seekord võitsid Vinnimaa ja Liisukas. Lea oskab juba ammu toe najal ja ilma toeta seista, seda ma olen näinud. Liisuka oma veel ei ole.
Egas midagi, peab Õlleka jälle suveplaanidesse kirjutama.. aga kas Blacky keikka, või selle Jaak Joala laulude kontserdi, kus Lea laulab, ei ole veel otsustanud.. oleneb päevast.

Aga ok, inavv.. täitewrap (mis tegelikult oli täisterawrap :() on otsas ja tööpäev alanud. Ciao!

Üks kommentaar “Oyoyspooh

  1. meie võtame su iga kell vastu ja pakume alati poliitilist varjupaika , mis iganes põhjusel siis. Ja Liisukas on pisipisi,liigub tegelt küll mööda aknaäärt-kui eesmärgiks lill aknalaual

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s