Inimene õpib kogu elu

Every day I learn something new…
Täna näiteks, poole, lausa kolmveerandi suve pealt sain teada, et suvine tööaeg algab IKKA 9.30 , mitte 10 😀 Õnneks on mul poole kohaga suht suva tegelikult, sest lõunal ei käi enivei… Aga suur oli minu üllatus, kui ma ühel hommikul oma arust pool tundi varem tööle jõudsin (9.30x siis), sest Tam läks sõidutundi ja lõi mu varem välja ja Oi, ma polnudki tööl ainus. Irwasin, siis et töönarkomaanid.. sähh mulle narkomaani.

Narkarist rääkides… mai mäleta, kellele ma juba kunagi rääkinud olen sellest tüübist, kes Lasnabussides vahepeal rongi sõidab, ise pilves nagu Tokyo teletorn…eelmine kord kui teda nägin pigistas ta peos šampakorgisuurust pruuni sisuga kilenutsakat… nujah.

Täna tuli tüüp jälle bussi, silmad pahupidi ja omaette pobisedes.. ja märkas siis, et tema ees istuv noormees räägib KA iseendaga. Oi rõõmu (muide, Kiku, ära arvasid, sinu fänn Petja oli siis see eesistuv noormees). Ülejäänud tee istusid nad kõrvuti ja suhtlesid vabalt. Kardan, et tegelikutl said nad üksteisest sama vähe aru, kui mina neist 😀
Elagu ühistransport! Hurraa-hurraa-hurraa!

Üks kommentaar “Inimene õpib kogu elu

  1. Sul on jubedad postitused !

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s