McRassist

Arghhh, kui kuri ma olen. Öelge mis tahate, lohutage, et on olemas normaalseid venelasi ka. MA TEAN, et on… aga miks ma siis puutun kokku ainult venelastest värdjatega??? Miks ei tule inglane meie treikotta, et sealt uhkelt lifti kusta, nii et see mitmele korrusele voolab, ilma et teda häiriks,et ma ka kõrvalt möödusin. Ja siis tagasi välja läheb, tagasi männikusse, kuhu EI saanud ju jumala eest kusta, sest see oleks ju ebaviisakas või mis?

Miks ei tule muga juttu ajama purupurjus eestlased, kes kui ma ei vasta, on kurjad, et nahhui mulle ei kõlba rääkida (tsitaat põhim)?

Miks ei lähe soomlane Novaluxix müüjat üle poe karjudes sõimama, kui müüa ütleb talle eestikeelse lause, et see ei ole toiduõli, vaid on masinaõli (sest Novalux on ju toidupood ja see leekidega märk seal pudelil näitab, et soovitav syya valmistada lahtisel leegil onju)? Ja kui härrane aru ei saa müüjast, siis tuleb talle röökida, et miks sa minu keeles ei vasta.

Miks ei tõsta jaapani turist bussis (kus on kõrvuti kaks kohta, millest üks on hõivatud) sellel ühel kohal istuvat poissi püsti sõimates, et ise sinna istuda?

Ja siis veel see Gruusia jama… no fakk, OLENGI täis võõraviha vms see ei olnud… venku on IDIOOT… kõige paremad näited on muidugi praegused presidendid (kellest põhiline juht on vist praegu tiba teise ametinimetudega, et poliitiliselt oleks kõik korrektne).
JA eriti “kild” on muidugi see, et kuna kohapeal elab seal nii palju venelasi siis minnakse neid ka kaitsma… kõigi nende pommidega, mis nende majadele heidetakse.  Arghhh.

Ahjaa, on olemas idikaid eestlasi ka….. sest nad on masendavalt venemeelsed, vaadake või üht erakonda… aga ega ma mõistan neid ka, sest kuidas sa ikka toetad Gruusiat, kui pärast öiselt vahtkonnalt valimistel hääli ei saa… taff tšoiss…
Edit: ok… see ei käi mitte terve erakonna pihta. On ka erandeid.

ähh, vahet pole. Mis see mind puudutab. Olen tööl edasi, lähen siis sõidan oma kusises liftis oma kusises trepikojas. Jõuan koju, kus karjub üleval alla ja kõrval kas vene laps või paarike ja olen õnnelik. Hurraa.

5 kommentaari “McRassist

  1. miks ei räägi… oli ju bussis meil see suhteliselt jutukas vana…olevus. misiganes keeles ta ei rääkinud ka,ei saand me selgust kes poiss ja kes tydruk ja kes meist ikka väga ilus on. olnud siis nii viisakas vähemalt et leidnud me müts ja tagastanud, kuigi jh ilmselt oleksinma selle siis keemilisse viinud , sest mine tea mis tiisikuse haige ta oli…

  2. kui mu mälu mind ei peta, siis algselt kõnetas ta meid vene keeles ja hiljem eesti keelele üle minnes oli tal mõnede sõnade leidmisega tõsiseid raskusi… ahjaa, tema ei sõimanud meid ka 😉

  3. no ma räägin, intelligents…

  4. Ehmatavalt kitsarinnaline jutt, ei tihanud Sinult säärast suhtumist oodata, kuid et demokraatia soosib nii sõna- kui mõttevabadust, jätan Sulle lugupidamisega Sinu õiguse.

  5. juhtub, et ka mina saan kurjaks ju 🙂

    Pealegi, keegi õpetas mulle kunagi lause- iga venelane ei ole pätt (ja ei olegi kusjuures, ma tean kyll), aga iga pätt on venelane (no… peaaegu). 😀 ma olen lihtsalt usin õpilane.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s