Ülevaade…

… tänastest emotsioonidest.
Ette kehvemapoolsed, taha ilusamad, et hea noodiga lõpetada 🙂

Föörst. Kui ma palun intervjuud ja nõustutakse, siis kas ma olen ainus loll, kes sellest saab aru, et ma saan selle intervjuu???

Siis juba miljard korda läbi lipanud teema- liikluskultuur(itus).
Sõidan mina bussis eksole, niimoodi vaikselt, vrõnn-vrõnn-vrõnnn ja kui buss üle silla Laagna teed ületama hakkab, ootab bussijuht viisakalt, et kolm sillal olevat autot sealt ära lasta keerata, sest need autod ei kavatsenudki peatuda, et bussi läbi lasta. Samas, sillal oli autode poole sihuke märk:
mina, va tohman, mäletasin loomulikult valesti… ma arvasin siiani, et see tähendas “anna teed”, aga tuleb välja, et see annab ainult märku sellest, et sul on eesõigus minna, kui sa seda märki näed.

Niih, sama buss, teel edasi… Torupilli Selveri/Laulupeo peatuse juures olev ristmik. Bussil tuli punane tuli ja ta peatuski ilusti… enam-vähem. Bussi keskosa (see lapsevankrite koht) nägi aknast välja vaadates enda all valget stoppjoont. Kuulsin, et naised saunas seletasid miskit, et see näitab kohta, mille EES peatuma peab, mitte taga… aga jällegi, mida mina ka tean 😀

Järgmises peatuses tuli mu kõrvale istuma tädike, kellel oli vist ninaga probleeme. Ükskõik kui põhja ma mp3 ka ei pannud, ikka oli kuulda, kuidas tädi iga minuti tagant… jäkkk, tatti korinal “üles tõmbas”. Wonderful busride 🙂

Ja pingsalt aknast välja põrnitsedes hakkas mul tagatipuks külm ka, kui Gonsioris jalutas tädike nabapluusi ja miniminide teksastega. Sest täna on väljas ju suveilm 😀 Õnneks ehk piisavalt suvine siiski, et Caro-Riwsiga öölaulupidusse minna ;).

Ilmateemal oligi veel viimane kirumine… käisin ilm.postimees.ee’s, lugesin rõõmsalt, et enne keskööd sadama ei hakka, kuigi kylm on (keegi peaks seda Gonsiori-tädile ka ütlema). Ja tahtsin siis edasi gmaili minna… toksin üles teale http://www.gmail.c ja viimased 2 tähte loobib arvuti ise postimehe ilmaotsinu reale… OM’is on ilm päris hea, muide. Katse kaks loopis otsingureale juba C tähest alates toksitu… lõpuks aitas majaikoon mu sealt lehelt ära. Nuhtlus.

Ma olen nüüd väsinud, tea kas jaksangi head ka kiita 😀 Ähh, okok.

Niih.. see pisut kurtmine ka. Kahju, et ma kell 4 tööl telekat ei näe. Tahaks Kanteri kullasaamist (loodetavasti) näha. Aga palju edu talle võistlemisel ja kõigile pöidlahoidjatele vaatamisel. Eks ma piirdun postimehe jutuga. Kas seda tõesti kuskilt üle ei kanna netis?
EDIT: http://www.etv.ee/otse näitab siiski ülekannet… siinse netiyhendusega on pilt koomas, aga häält kuuleb paremini. Vähemalt tean, millal pöidlad pihku suruda, sest kogu aeg niimoodi istuda on ka paha… 😀

sõin soolast läti küpsist. Impostkaup. Ja jubehea kusjuures… meenutas midagi… emmm.. pikka poissi? 😀

Ja kollane Corvette kanalis oli maailmailus. Kui ma sellise saan, siis ma lepin mõnda aega ilma Ninjata elamisega ka 🙂

Aga ilusat öölaulupidu täna mulle ja kõigile teistele… eriti vapratele kaare all olijatele. JA kes arvab, et ei viitsi õhtul minna, sest see kestab nii kaua (21.00-03.00 ?), siis mõelge sellele, et nemad on JUBA seal… bro 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s