No trespassing. Violators will be shot and survivors will be shot again…

Maailmapikim postitus, sest mul tulid meelde kõik sada asja, mida viimase paari päeva jooksul olen tahtnud blogida, aga milleks pole aega olnud. Varuge kõrvale kohvi ja saiakesi ja minu poolest kasvõi ühepajatoitu, cuz it takes time, to work your way through it all… et asja (minu jaoks) põnevamaks teha, otsin vahepeal keskele igasugu  pildilisi ja muud lollust 🙂 Siin nad siis on, lambiteemad, punkthaaval.

1. Kuulasin “uue Queeni” ehk Queen + Paul Rodgersi uut (veel ilmumata või justäsja ilmunud?) plaati  “The Cosmos Rocks”.

Ma ei ole enam õnnetu, et ma täna Riia kontserdil ei ole. Lahja, nõrk, mittequeenilik… Selline, veidi Biitleid veidi maeiteamida meenutav. Kui see oleks lihtsalt mingi bänd, siis ehk veel kuulatav, aga kuna nad on n-ö Queen, siis… olin loll, kui arvasin/lootsin, et asendamatu on asendatav. Freddieni ei küündi  küll miski.

Siiski, et mitte päris kõike maha teha, tuleb tunnistada, et üks lugu, “say it’s not true”, mis ei ole Rodgersi, vaid trummar Rogeri lugu ja mis ka  “Return of the champions”il oli, on küll hea. Tõesti on hea.

Ja siin näiteks We are the Champions “Õige” ja “Vale”….  Kusjuures, kuna laul ise on super, on see ka täitsa hea (kuigi mitte ikkagi SEE), aga uued laulud… kool on läbi, surfame… no surfake terviseks.

Uusi lugusid ei viitsi otsida… parimat nägite, muud pole vaja.

2. Niih… ükspäev sõitsin bussiga (nagu iga teine päev) ja peale tuli ema koos 2/3aastase lapsega… läksid täitsa bussi etteotsa… mina istusin taga. Järsku hakkas laps röökima/nutma… nagu hüsteeriliselt: “mama ja nje hatšu idi damoi”, mina, kui lastekaitse eriala läbinu eksole, hakkasin home mõtlema, et mis kurat seal kodus siis toimub, et ta nii hüsteerias on ja sinna minna ei taha?! Ja siis kisas edasi: “Gde maja komfek, mama, idi v magazin… gde maja komfek…” jnejnejne. Pilt selge. Aga ikkagi hämming, sest ühe kommi pärast SIHUKEST kisa, polnud ma veel kuulnud/näinud.
Lapsed on ikka võrratud 🙂

3. Vaatasin eile selgeltnägijate tuleproovi… see uus saade K2st… hämmastav. Too neiu, Nastja… amazing. Kõiki ma sealt ei usu, aga tema on küll… wow.

4. Zhiizh… loengus. Meile ütles üks onu väga… ehmm.. teistsuguse lause, kui me harjunud kuulma oleme 😀 Juttu siis mingist Iraagist,  Iraanist.. maitea, sealtkandist mingi koht. “Hästi vahva on, bussijaamades on teievanused tydrukud automaatidega”. Hmmm… minu arust küll vahva poleks, kui siin oleks tavaline, et inimestel, k.a. noortel tsikkidel automaadid õlal on. Aga nujah.

Ja teine tsitaat teisest loengust, millele ma siiani pole pihta saanud. Kes selgitab? “People are not sausages!” Ahah, selge.. noh, good for people.

5. Siis kui ma kunagiammu selle postitusega algust tegin, käisid teises toas veel uudised televusserist. Juttu oli sellest, et Tallinna lennujaamast saab Lennu Jaam… väga armas, mu arust. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Vaid, miks on Lennujaam lennujaam?
Lennujaam = Flightstation
Airport = Õhusadam
Täiesti teistsugune tõlge ju 😛 Vot sihukest prahti genereerib mu väljapuhkamata aju… tea, kas tuleks teha see tark samm ja magama kobida? Nääh… enne võiks veel ühe osa Gilmore ära vaadata. Mul on rõõm teatada, et olen taas (kolmanda ringiga) jõudnud 7. hooajani. Mõned osad veel, siis saab jälle algusest peale alustada.. wii! (Niitoreniitore, nagu mu autoõpetaja täna ütles, kui ringidele suundusime :P)

Autoõpetaja.. jah, see tuletab meelde- nüüd lühidalt autokoolist…

Niisiis, minu sõiduõpetaja on hetkel puhkusel ja vahepeal panin aegu kinni teise õpetaja juurde, kellega platsil ka sõitnud olin ja keda lõpus Tamile ka soovitasin…
Alguskoht Mustamäel ja kell 9 hommikul… not good for me. See tähendas pisut peale 7t väljumist ja minu jaoks on see veel öö. Päris hirmus. Aga kuidas ma ka Tami ei palunud, anunud ja sõimanud, et ma EI taha minna vaid tahan magada- miski ei aidanud, välja ta mu lõi ja mul polnud enam valikut…

Kristiine keskuse ees oli keegi bussile sisse sõitnud ja Mustamäelt sinnapoole suunal oli ummik kuni Sõpruse ärimajani/Rimini, kust mu sõit algaski. Aga see selleks. Pisut oli veel aega, et Tamile helistada ja viriseda, et niivara on, nii külm on, nii paha on, miks ta mind sinna lubas… 😛 Ma olen paras painintheass, kui hommikul pahur olen (nagu vb järeldasitegi :D).

Aga sõit algas.

Ja ma olen maaaaaailmarahul. Mitte enda sõiduga, see oli päris kehvapoolne, nagu ikka… aga õpetajaga 😀 Hullult lõbus oli. Ses suhtes, et ma enne kergelt juba kartsin vigu, et siis ollakse kurjad jälle… aga täna-

Näiteks…
Õpetaja: keerame siit paremale.
Mac teeb kõik mis vaja, seekord peatumisel sidurit alles lõpus vajutades, mitte kohe sellele hüpates, nagu tavaliselt… reastub ymber, näitab suunda, särki värki).
Õpetaja: siduri töö oli seekord väga hea, juba õigest oli. Siit reast saame me küll vasakule, mitte paremale, aga siduri töö oli ähemalt väga hea.

Lõpuks ta suht-koht loobus arvamast, et ma tunnen pooli.. ja õigesti tegi 😀 Sest kui päeval mingil määral tunnen, siis öösel (mõne veidriku meelest oli see varahommik, aga nad eksivad) ei tee ma neil absoluutselt vahet 😀

Ja tegelikult oli seal veel maaaaaailmapalju kilde, aga ei jaksa enam trükkida… enough is enough!
Thadaa!
Jeeeeeebus, kui pikk tuli (mitte et pikkus loeks, eksole :P).. ja kirju.

Päikest põsele,
Mõmmik!

P.S. Pätu on maaaaaaaaaailmavahva 😉 Aitäh 🙂

4 kommentaari “No trespassing. Violators will be shot and survivors will be shot again…

  1. mulle meeldib eriti see kuidas sa ikka neljanda käiguga sõidad.aga meile tna katusepoisid ja see kaalub üles igasugused ibid automaatidega:)

  2. Need pildikesed vahepeal on väga lahedad.
    Ja ma pikkust just ära ei mõõtnud, aga huvitav oli lugeda küll.

  3. Hähh..MINA võin küll ühe kommi pärast JUST niiviisi karjuda, täie lustiga !

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s