inimesed suures linnas, üksteist ei tunne… (8)

Sõitsin täna öösel (loe: hommikul, poole 8 ajal) bussiga. Ja avastasin, et oh, ilgelt hea ikka, et ma ei ole selline beibetyypi, vaid pigem maalt ja hobusega (mitte küll nii seksikas, kui see tibin, kes eile nunnult naeris ja peatuses bussiuste vahelt läraka tatti maha virutas, aga siiski). Hommikul, ma istutasin ennast istmele maha, tundsin ennast mugavalt ja chillisin niisama.
A mu vastas istus tibi-tüüpi tsikk. Küll tal vaesekesel oli kogu aeg häda. Käed käisid koguaeg… appi, ripsmed kleepusid kokku… kas kõrvarõngad ikka said külge? Kuidas see mütsilotu nyyd peas on, huvitav (mobiiliga pilt, et kontrollida)… iga 20 seki tagant pidi seda silmeees olevat tukka sättima,sest see otsapidi silmas, aga kõrvataha ei saa ju seda panna, see pole stiilikas :P, kas huuleläiget on natuke üleääre? või üldse liiga vähe? Paneks kõrvaklapid pähe? A nüüd nihkus ju kõrvade kohalt myts jälle, kuidas see peegelpildist tundub? jnejne… hale hakkas, ei ole tänapäeva noorte elu kerge.

Ja kui ma praegu veel koolis käiks, siis ma oleks täielik heidu. Sest ma ei näinud YHELGI neiul, alates ca 7st klassist, seljakotti.. kõigil oli see suur üleõla käiv käekott vms. Ja mina, seljaka tulihingeline austaja, oleksin ikka lõpmata out 😛

Veel pisut koolist. 8klassi mataülesanne. Ma ei mäleta matest mitte kottigi, absoluutselt null.
(6a-3)-(a”ruudus”+5a-1)+(1-a”ruudus”)=6a-3-a”ruudus”-5a+1+1-a”ruudus”=-2a”ruudus”+a-1
Selgitage nüüd lollile, et miks siin üldse midagi tegema peab, kui vastus juba olemas on? Ja kumb see vastus on, kui siin kaks  =märki on?

Aga ma sain eile Leedust ka postkaardi, aga ple veel jõudnud seda sisse skännida… nv jooksul.
Ja kooli-seisukohast algas mul eile vaheaeg.. wii… nüüd homme veel tööl, siis puhkan 😛

Ahjaa, arstimaratonil käisin… põhim I’m fine… aga mul on “naljakad lümfisõlmed”. Väga armas, thanks 😀 Ja kui ma keskhaigla koridoris kõndisin, hakkas seal tuletõrjealarm tööle. A mingit paanikat polnud, kõik haigutasid enam-vähem selle peale… normaalne.

5 kommentaari “inimesed suures linnas, üksteist ei tunne… (8)

 1. Julgen arvata, et sa pead avaldise lihtsustama ja siis sobivad a väärtused leidma…samas who the hell knows…:D

 2. Matemaatikaülesanne – see on juba lahendatud, st see on lihtsustatud avaldis. Midagi enam tegemma ei pea; v.a. juhul, kui kusagil on kirjas, et nt a=mingi arv.

 3. See sõltub ju ikka töökäsust – kui on öeldud, et “lihtsusta”, tuleb seda teha (ehk võimalikult palju taandada), kui on öeldud, et “lahenda” või “arvuta”, tuleb kõik liikmed vasakule viia, nii et paremale jääb 0, taandada võrrand kuni jääb järgi tehe stiilis a”ruudus” +/- ba +/- c= 0

  ja siis pead selle lahendama valemi järgi, mis oli midagi stiilis b+/- (esimese x-i puhul + ja teise puhul -) ruutjuur (b “ruudus” – 4c) ja kogu see krempel jagada 2a

 4. See valem, millest Rents eelmises kommentaaris rääkis, oli

  -b +- ruutjuur( b^2-4ac )
  —————————
  2a

 5. Jah aga kui väljas ikka tuul on, mis juuksed segamini ajab ja salli paigast ära jne jne jne siis ajab ikka närvi küll ja kui ripsmed on kokku kleepunud, siis pole üldse lahe olla, siis on paha olla ja nende kõrvaklappidega mis on ülevalt kokku ühendatud pole üldse võimalikki normaalne välja näha.

  Aga mate ülesanne äratas huvi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s