Scratch a dog and you’ll find a permanent job. ~Franklin P. Jones

Algselt pidi see tulema hommikune kiire postitus, aga siis osalesin pikal koosolekul ja siis oli juba ülikiire, et praktikamappi valmis jõuda.. nii et nüüd sai sellest lõunapostitus.

– Kuna ma alustasin kutsutsitaadiga, siis räägin pisut hommikusest Ällust… kui mu äratus kisama kukkus, magas ta parasjagu põrandal (!!!!!), kapi ees näoga mu poole. Kui äratus teist korda karjus, vajutasin seinalambi põlema, et naaaaatukenegi lihtsam oleks ennast üles vedada ja unepoisid leiaksid valges tee välja mu majast. Oleksite pidanud seda solvunud pilku nägema, mis ta mulle saatis… keeras selja ja lükkas näo nurka… ere valgus vist häiris vaesekest… VÄGA :). Aga kas te ikka panite tähele, et ta magas PÕRANDAL?! Pole põhjust muretseda… see oli lihtsalt kogemata nii, sest tal hakkas mu paksu teki all pisut varem lihtsalt palav 🙂

– Täna on väljas niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ilus…. mii sou häppi… mii iven häppier, cuz mii gou tu vinnimaa, werez iven more winteri… (tõlge: ma olen nii õnnelik… ja veel õnnelikum, sest lähen vinnimaale, kus on veeelgi talvem).

– Aga külm talveilm muudab inimesed segaseks… kanaliäärse sügava karjääri jääl on alatasa lapsi näha.. lisaks vahetevahel artiklid läbi jää vajumisest. Mina küll ei julge sinna minna, isegi kalamehena ei julgeks, aga mida sinna veel enam niisama töllerdama minnakse? Muil on väljas jeli-jeli miinus-pluss-miinus-pluss, mitte juba kuu aega miinus 10. Heh, ma olen Jeesus, ma kõnnin vee peal?! Not impressive… at least not to me.
Ja kanali kõrgel, suht järsul mäeäärel käivad alatasa oma kutsadega inimesed jalutamas.. isegi libedaga. Mäeküljel… piiiisikese liiklusega kanali kohal. Suitsiidi saab ka ilma kutsuta sooritada!

– Lugesin eile koduvõõrsili järgmise nädala tutvustusi… kolmapäeval (või oli see neljapäev), surebki Flynn juba ära… see on vaatamiseks  kaugelt liiga kurb osa,e riti see küünaldega värk rannas. Seega, Mac, PALUN ära unusta seda vaadata! You don’t want to miss a good cry!

– Aga mu praktikamapp sai valmiiiiiiiiiiiiiiiis… 20 mintsa pärast lähen Rahva Raamatusse fotograafiaraamatute ja Apollosse lauamängu järgi ja siis viin minu ja Mary mapid kooli ära…  Mary kirjutas mulle suure rõõmuga, et ma olevat lausa ingel… ja siis röögatas veel kirja lõpus ka, et ma olen INGEL. I have my moments Youknow… ära põe, see läheb üle.

– Ja lõpetuseks… ma sain eile Kylli’lt niii armsa skräpi Orksi… Kilpaaaaa 🙂 Ma loodan,e t ta ei pahanda, et ma selle siia panin 😛 Võin suurelt punaselt kinnitada, KYLLI TEGI!

Aga oli meeldiv… nägenš!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s