It was Your show all along…

Mac mõtles täna bussis, et teeb ennast kasulikuks ja leiab viisi, kuidas riigieelarve tasa teha. Lihtne, 3 pisikest sammu:

1. Küsige kõigilt ministritelt, kui palju nad palka saavad. Kui pakuvad 50 senise 75 asemel, siis andkegi 50, ju siis sobib.

2. Helkur on mu teada kohustuslik, vähemalt pimedal ajal liikudes (k.a. suveõhtud). Praegu paras polaaröö ongi, nii et 5 inimest 6st tänaval saaksid helkuritrahvid… riigikassa suureneks mühinal.

3. Mis vanadel bussiputkadel viga oli? (Tlnas). Pandi uued, kitsamad… ja sihukese metallpingiga, et suvel pidi juba munad ära võtma… talvel siis lõpuks avastati ja hakati pinke vahetama. Vanad oleks vastu pidanud küll… uued müüge maha.

***

Nüüd kurdaks ka:

1. MIKS, oh miks, tuelvad bussijuhid juba esimesest peatusest järjekindlalt mitu minutit varem välja? Ja kihutades suurendavad oma edumaad lõpp-peatusesse jõudes veelgi. Võtaks need tabelid üldse maha netist-peatustest, mine seisa ja oota.. sest umbes nii toimib see niikuinii.

2. Mac täna ju 6ni töööööl… lapsgeenius. Seega võimalussamal ajal algavat kodusjavõõrsilit näha on üsna nadi… Teen küll kiiremad liigutused, et teiseks pooleks jõuda, aga siiski…  Õnneks vaatasin ükspäev netist mingid 20mintsased jupid tänastest-homsetest osadest.. aga ikkagi. Ahjaa, muide.. kes retrotada tahab, siis kodusjavõõrsili KÕIGE esimese pilootosa saate siit ;).

3. Mu hoolegavalitud (loe: ainus saadaval) oliivipurk jäi vist Vinnimaa külmikusse. Õnneks on seis ses suhtes ohutu, et kohalikud seda VIST ei tarbi. Aga mina, kes tarbin, ei saa seda ikka kätte 😦 Useless olives.

4. Öelge mulle miski hea lõputöö pealkiri seoses sotsiaalreklaamidega? Ma ei viiiitsi, oska, taha, jaksa…bääh.

***

Ja lõppu natuke kiitust ka, et jälle porinaga ei lõpetaks:

*appi, ma hakkasin nyyd sotsiaalreklaamile mõtlema, ja aju on täiesti blänk kiitusekohapealt :D…niih, okei *

1. Mac einestab täna lõunal Macis… säästsin just selleks raha teiste päevade lõunate pealt kokku hoides.

2. Mac hakkas autogrammikütiks. Hiljemalt homme jõuavad  posti autogrammisoovid Miley Cyrusele, Ty Penningtonile ja Bryan Adamsile. Kunagi (kui rikkaks saan) proovin ilmselt veel Robbie Williamsit, Jon Bon Jovit, Steven Tylerit, Alexz Johnsonit, Axl Rose’i… aga nende aadressi õigsuses pole ma väga kindel ja võimalus autokat saada on ka niru.

3. Mac sai eile kaks saarti- Itaaliast (wiiiiiiii) ja USAst.. usaomal oli megapikk jutt ka epal kirjas, nt sellest, kui õnnelik ta on, et Obama presidendiks sai (kaart oli posti pandud ametisseastumise päeval;))… ma olen koos temaga siis õnnelik 🙂 Ükskord teen pilti ka, siis ehk sheerin kama.

4. Olen viimasel ajal hoidnud pöialt ja blogimaastikul jälginud Reginat… rõõm on suur, sest tal läheb juba paremini. Ma pole kindel, kas tohin tema blogi siia linkida, aga kuskilt kommentaaridest on see võimalik üles leida. Igaljuhul minu poole maailmakiiret paranemist ja maaaaailmapikalt terve püsimist. Ja natuke kiiret postkaartikohalejõudmist ka 😉

Aga nüüd kiunun, kuni maci läheme.. byebye


3 kommentaari “It was Your show all along…

 1. Oliivid on kindlas kohas ja ootavad märts 22 te. Minu poolest jääks need oliivid sinna kappi mu elupäevade lõpuni. ka pole hea teada. Tänaseks olenminagi end suurtest pidustustest välja maganud ja ma ei teinud seda mitte päeval:D Püüdlused riigi eelarvet suurendadaon asjatud,kuna herr Ansip trügib juba sellegi vähese kallale mis meil jäänud.Lugege lehti

 2. Autogrammimine on põnev!
  Aga see sotsiaalreklaamide teema…hmmm, ma vist korra mainisin kah seda, kui me treffasime. Mis sa arvad teemast-edukamad sotsiaalreklaamid?

 3. Vaata mina ei taha sellest helkuritrahvist kuulda…mina neid enam osta ei jõua, mida nad siis kaovad ja mina ei kavatse tahta mingit trahvi maksta.
  Ära söö Mac’is, see on paha seal on kõik paha.
  Kodu ja võõrsi oli NIIIII kurb.
  Mis Sa nonde autograamidega pihta hakkad?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s