muahaha

Hello!

Long time no seen. 🙂
Kuidas ripub? Mul läheb hästi, tänan küsimast 🙂

Olen siin õhtuti interneti avarusi avastanud… võin nüüd auga öelda, et PEAAEGU saan Facebookist aru (a)… enamusest vähemalt.
Postcrossingu foorumit avastasin ka. Uurisin, et meskrdiasi on RR ehk Round Robin. Tuleb välja, et neid on miskeseid erinevaid… põhimõtteliselt on nii, et 1in (kes aga tahab) mõtleb välja mingit eema, kogub kokku osalejad, aadressid ja koordineerib põhim… minule hakkasid huvi pakkuma 3 teemat, millega ka liitusin:

1. Kirjasõprade RR- pikad kirjad, miinimum 4lk, maksimumi pole.
Ehk siis, saad 4 inimese aadressid ja saadad neile nn esimese ennast tutvustava pen-pal kirja. Ja neil 4l inimesel on sinu aadress ka ja saadavad sulle ka. Edasi kui soovi on, võib kirjasõprus jätkuda, kui ei sobi miskit, ei pea… võid uue 5liikmelise grupiga proovida.

2. Kleepsude RR.
Esimene (kelleks minu grupis juhtusin mina) saadab järgmisele nimekirjas (5 liiget jälle) ümbriku, kus sees on hunnik kleepse. Järgmine võtab ja valib sealt endale nii mitu kleepsu, kui aga soovib.. AGA, paneb omalt poolt asemele täpselt sama palju uusi… ja saadab nimekirjas järgmisele. Kui viimaseni jõudnud on, saadab see kirja esimesele (mulle) tagasi 🙂

3. Võõrad keeled-RR.
Erinevad grupid olid erinevate teemadega- numbrid, nädalapäevad,  kuud, tuntud laused jne.. mina ühinesin päevade omaga (jeebus, kui pervolt see kõlas 😀)… seekord on sisu lihtne… saadad 4 postkaarti (teistele sinu grupis olijatele) nädalapäevadega eesti keeles…+ tõlge ingl. keelde. Nemad saadavad oma keeles sulle sama… easy 🙂

*

Krossinguvälisest ka pisut. Meie tänane kodune töö oli- osta pakk kondoome :D… teoreetilsielt ka küsida müüjalt, et milliseid peaks ostma, miks need hea on, mida ta soovitab. Päris andekas oleks, kuskil kaubamaja “minijärjekorras” kassapidajaga (ja miks mitte ka ülejäänud kassajärjekorraga?) arutleda, et kas ikka mummukestega või täpikestega? Apelsini või mandariinimaitselised? Durexid või…ee…Durexid… sest minu jaoks puudub mõni teine mõistlik variant :D. Aga ma arvan, et minu kondoomieelistused pole vist päris mõistlik blogiteema?! Kuigi lapsed seda ilmselt ei loe, ja pooled lugejad on veel vasakuma mõtlemisega kui mina… aga siiski. Kui just pole mingi vastuseidnõudev meem minuni jõudnud, kus kõike päritakse 😛

**

Mõtlesin, mis mina mõtlesin ja välja mõtlesin… peaaegu. Nälgin (üsna vabatahtlikult) ka märtsikuus ja ostan pealejaanipäevaks edasi-tagasi piletid Itaaliasse… ilmselt. Kohapeal kodumajutusega ja praegu piletiostuga on suurem võimalus mitte seal ainult kiirmakarone närida, kui nt. viimase-hetke reisiga minnes. Kui praegu pilkud osta, on hind 2500. Reis tuleks 8-13 tuhhi.
Otsin kaaskondlast, kes oleks ka käpp?

***

Haa, see Itaalia tuletas mulle meelde mu unenägu.. eilset… päris kriipi oli.
Mingi teerada oli, kus mingi vanatädike lonkis… ja siis sai tee otsa, lihtsalt lõppes ära eksole.. ja see oli kujundlikult nagu mingi “elutee lõpp” vms. Ja siis see tädike keeras ringi ja digimon digimuundus ja siis olin seal hoopis mina… päris spuuki. Samas, ma olin ju seljaga lõpu poole… nii et nagu alguses… ju?!

Aga noh, nii igaks juhuks.. olgu öeldud, et ma olen eutanaasia poolt (vähemalt enda puhul) ja ei taha ilma igasuguste reaktsioonideta aastaid voolikute otsas rippuda. Aga enne võiksite sisikonna tühjaks teha ja võtta kõik, mis võtta annab ja doonorluses kasutatav on ;).
Ja siis ma tahaks tuhastamist ja vähemalt veidi seda võiks Itaaliamaale viia ja kuskile kaljule-randa loopida. Aitäh.

Why should I be out of mind, just because I’m out of sight...

Üks kommentaar “muahaha

  1. Tähendab, nii nagu mina nüüd aru sain, kasutad sina ainult durexi kondoome…huvitav 😀 Nii…ja missuguseid ja mispärast, sellest palun järgmine postitus 😀
    Seniks kõike paremat 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s