ilmajuttu kah sekka

Lugesin just Kiku blogist, et ilmajutt on igav jutt 😀 Aga muust pole mul rääkida… st tegelikult on palju toimunud, aga enamik sellest on suht-koht konfidetsiaalne ja blogis sellest vist ei patra…

Jõudsin koju just.. käisin välitööl, st Keskturul-Baltas süstlaid jagamas… kui eelmine nädal avastasin, et mu emm.. matkasaapa-tyypi-sapad lekivad ühe koha pealt, siis seekord panin teised… Arvake ära, milline idioot paneb tänase läbivettinud ilmaga seemisnahksed papud jalga? Õige vastus- I DO! See krt lasi vett läbi sama kergelt nagu riie 😀 Kell 1 alustasime… 16 lõpetasime. 13.20ks olid jalad läbivettinud ja jäätükkid kukkusid säärtest välja 😀 Praegu on radika all veeloik, sest sokid mille nüüd sinna kuivama panin, tilguvad 😀

Ei, aga muidu  on vsjooharašoo… kui see välja arvata, et ma ainult vihmaste ilmadega välitööle satun, olen ma ikka endiselt rahul. And thats good, right?

Irw, ja kui eelmine kord arvasid Baltas kliendid, et R’i tüdruk näeb nälginud välja siis seekord arvas tema poeg, et ma olen ta armuke :D… Ma vist ei suuda piisavalt asjalikku nägu teha, et tunduks, et ma OLENGI praktikant.. st tööalane kaasasjõlkuja :D.

A, see ka… mu arvuti on alatasa sees, ka siis kui mind ennast läheduses ei viibi… vahel vajutan pärast ise kaane kinni, vahel keegi teine… aga, kui arvuti on sees, on ga Google Talk sees… seega, vabandan kõigi nende ees, kelle vestlused olen ma kunagi hiljem avastanud. Kui ma pole teile vastanud, ärge võtke isiklikult, mind ei ole siin ;).

Yours,
mrs Frozentoe 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s