villasokki või mittevillasokki?

Ehk siis, kuna Trompet kogu aeg mõnitab, et ma villašokkidega magan (kusjuures, kui ei maga, siis mõnitab ta mu külmi laibajalgu… psühholoogiline vägivald ma ütlen :D)… niisiis, kas ma olen ainus loll, kes veel lammastele sokisaaduse eest tänulik on?

Tutvun siis selle polli-süsteemiga ja loon küsitluse 😛 (ahjaa, ärge võtke vastuseid nii, et 24/7  nüüd kannangi sokke.. aga kui mingi öö-kaks nädalski kannate, siis pange ööle ristike kirja ;))

Haa, ja mac on nv Vinnimaal Džeiki hiiglavanajuubelil… juhhaidii 🙂 (õnnitlused Džeikile on 22.03 siia kommentaaridesse oodatud… villasokiteema ongi selleks sobiv, sest tegelikult ma tean, et ma ei ole ainus lambafänn.. ta on sama suur sokifanatt :P)

3 kommentaari “villasokki või mittevillasokki?

  1. Heh ja ma mõtlesin, et ma olen ainus keda noritakse, mu öise harjumuse pärast…:D

  2. Mu jalakestel on niigi palav, pigem armastavad mu jalakesed ööseks jahutavat geeli kui villasokke ja kui just kuskil on lühike tekk, armastavad mu jalakesed tavalisi õhukesi triibulisi sokke 😀

  3. villasokk mu parim sõber ja romantika ise. Kahjuks pean selle kevadtalve vetma ilma villata. kas pole sest kahju. aga sünna oli tore ja meel kurb kui täna õhtul tyhja kodu eest leidsin 😦

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s