hommikukummik!

Pärast järjekordset 11-tundi kestvat und otsustas Mati lõpuks tänaseks lahkuda… ähvardades loomulikult õhtul kell 9 jälle platsis olla. Pervar.

Aga mac jõi hommikuks piiiiiimaga teed =)… polnud seda kunagi joonud, aga kui praktikalt töökaaslase seltskonnaga kunagi teed jooma sattusin, anti proovida… teatavasti on piimatee venelaste seas popp… ja oioikuihea see oli…
Korra proovisin Trompeti juures ka, aga kuna tal oli ainult piparmünditeed, siis sellega polnud see just parim valik… aga täna, täna oli ka täpselt sama hea, kui hiinakas… yumyum.

Ahjaa, hommikune naerutus tuli Postimehelt:
pmjoke

Ses mõttes, et kui ikka oled värvipime ja ei näe ntx musta suurt teksti lugeda, siis on ju hea, et see välja toodud on :P.

***

Ja Mac tänab Vihmah22lt kommentaaride eest, eriti fotoblogis (ja ootab Sinult uut blogiposti.. näiteks sellest, et lumememmedega margid on nüüd kaartidel kohad leidnud :P)… ja kõigilt teistelt ootab kaaa komme 😛 mulle kommid meeldivad 😛

Teie,
Maiasmokk!
(4tl suhkrut teetassis, btw)

2 kommentaari “hommikukummik!

  1. Iirlased ja Inglased joovad ka piimaga teed. Ma ka joon…niiet teinekord võime koos siukese piimatee tunnikese teha või nii….onju!

  2. Ma olen eestlane! 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s