Ja jõudsiki Kevin Pruun ka minuni ;)

Greeting to you,
Minu nimi on hr Kevin Brown filiaali juhataja Natwest pank Suurbritannia, ma siin paluma oma rangelt usalduse hea äri tehinguga kaasneb suur summa raha surnud välismaa Late Hr Thompson Morrison, kes suri koos tema pere lennukatastroofi of Alaska Airlines Flight 261, mis kukkus 31. jaanuari 2000.
Ta hoiule see summa on (kaksteist miljonit viissada tuhat USA dollarit) $ 12.5m ohutuks pidades Panga siin Londonis. Varem meie esitatud kirje näitab, et fond oli tegelikult projekti jaoks ta tahtis alustada lähemas tulevikus (mitme miljoni dollari terasest istutamist Florida, USA) enne tema ootamatut ja enneaegse surma. Pärast tema surma ükski tema suhted või järgmise-ja sugulased on tulnud edasi väited selle fondi kui pärija. Nüüd meie panga on oodanud ükskõik millise sugulaste ees-up tuleb nõuet, kuid keegi ei teinud seda. Mina isiklikult ei ole andnud leidmisel sugulaste 2 aastat nüüd, Ma otsin oma nõusoleku esitada teile kui Lähisugulane / Kas abisaaja surnud sest mu pank ei eralda raha kui keegi taotleb nõude järgmise-of -sugulased on surnud, nagu on märgitud meie tegevuse suunised.
Palun mul on vaja oma kiireloomuliste koostöö, sest ma ei taha seda raha, et minna Panga Treasury. Ühendkuningriigi pangandus poliitika ja suunis näeb ette, et iga unclaimed raha kuuluvad surnu ajavahemikul 8. aastat üle Banks Treasury kui unclaimed võlga. Valik Teile on tekitanud alates geograafilist laadi kohta, kus te elate, eelkõige seetõttu, et tundlikkus tehingut.
All I nõuavad nüüd on teie ausad koostöötoimingud, Konfidentsiaalsus ja usaldus, mis võimaldab meil näha selle tehingu läbi. I garantii, et see täide viia seaduslik korraldus, mis kaitseb teid mis tahes rikkumise korral õigust. Seda on võimalik välja maksta või jagada need protsendid, 60% mulle ja 40% sulle.
1. Täisnimi
2. Teie eramobiilraadioside telefoninumber tõhusa suhtlemise
3. Teie kontaktaadress.
4. Vanus / Sugu
5. Töökoht
Parimate soovidega,
Hr Kevin Brown

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s