nuuskmõmmik

Aga mina pugesin just Alexile küljealla, surusin nina ta seljakarvadesseja sügasin.. ja ta lasi seda teha ja ei jooksnudki leivakuubikut nuruma 😛 Ja tuleb älja, et muidu ta ei lehkagi, ainult kõrv, irw.. täitsa mõnus kutsikalõhn oli, mis siis, et 9? 10? aastane kronu juba 🙂

Ja kellel miskit arusaamatuks jäi, siis Alex on koer eksole… ma luban, et siia ei ilmu kunagi postitust selle kohta, kuidas ma Tambu seljakarvu nuuskimas käisin ja avastasin, et ta väga ei lehkagi.. iccc 😀 võeh.. Tambupoiss, koperda juba linna… (mitte, et ta seda blogi loeks, aga tal on käpp sees, teab mõnda lugejat 😛 avaldage survet nyyd 😀)

***
Käisin täna Kõrvemaal… mõnus oli… palav oli (JAH- isegi mul!!!). Parmud näksisid mu täitsa katki. Väga ebaviisakas neist! Võsast kuulsin haukumist, korduvalt.. siiani juurdlen, et kas see oli siis koer, rebane, või sokk (aga minu sokid ei haugu, muideks 😛). Ühtki neist loomadest ei näinud. Prääks.
Kui juba jutt loomadele läks, tahaks siili näha… võin piima pakkuda, ehk meelitab välja… annaks kohe suure paki, äkki näitab end kauemgi 😀 äkki siilid on nagu spanjelid, et muudkui anna kätte ja nad ei suuda loobuda 😛 (appikuipervlauseseenüüdtuli, icc 😀)

***
Võeh, kumb on küll laisem blogard- Vihmahääl või Elemants? Booooriiinggg

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s