olgamihkel

Loobin siis jälle kahe-rea-lõikude-kaupa oma tänased lambimõtted kirja, et mõnedel lugejatel lõuna pidamata ei jääks 😉

Peatükk I: Kurtmised.

* Vigastasin ennast reedeõhtul siidripurgi avamisel sõrmest… ja nii nõmeda koha pealt, et olen nädalavahetuse jooksul üheksal erineval viisil suutnud selle uuesti lahti tõmmata… ei ole elu, ei ole.

* Uni oli. Nälg oli. Hommikul siis. Magasin võimalikult kaua ja loobusin kodusest hommikusöögist. Lidusin hoopis enne tööd Maci, et MacHommik võtta (pirukas+kohv 14 eeku)… Võeh, kui vastik kohvi maitse mul nüüd suus on… sees keerab nagu oleks rase (aga ei ole ;)) – kohe varahommikul süda paha sellest. Ei ole elu, ei ole.

* Tahaks kooliasju ostma minna. Neid põhikooliaegseid suvelõppe, kui Tiiamarites jms’st sai uusi vihikuid, pastakaid, pliiatseid jms hoolega valida. Need isegi lõhnasid hästi 🙂 Ja kui eriti vedas mõnel aastal sai uue seljakoti.. või pinali… Nüüd vist pole mõtet seda tavaari kokku osta. Ei ole enam elu, ei ole.

Peatükk II: Kiitmised.

* Võitsin suure summa raha. Vähemalt nii kilkas kiri meilboxis.  Kui nüüd veel suudaks ainult võidukirja ka lahti dešifreerida. Nagu oleks eesti keel, aga nagu ei oleks ka 🙂 “Sinu e-posti aadress lisatud Ticket Number: B3550 0319, Seerianumber: 46560, juhtis Võitjatega Numbrid 9, 16, 12, 23, 40, 90, mille bonus number 11, ekstra eest 52 LOTTO tehtud valikut loteriid ja 1. kategooria igapäevase juhib. Teil on seega heaks kiidetud nõuda kogusummas US $ 1,000,000.00 (üks miljon USA dollarit) sularahas, krediteeritakse file: EAAL/9080116508/09. Esitada oma taotlus, võtke ühendust meie esindaja Kiirpakkumismenetluste ja kiireloomuliste vabastama oma vahenditest.Palun ärge vastake sellele e-posti aadress, sest see on nii ainult luua ei õnnestunud sõnumit.
Ühesõnaga, olen ropprikas. Joogid minu poolt!

* Tegin Facebookis testi “Milline Jääaja Tegelane Sa oled”. Yay, ma olen Sid- the ultimate goofball :). “You are the ultimate goofball. You’re often clumsy, silly, and were probably the kid in the family that made the wierd faces in pictures. You have a caring heart and are more than willing to help others, but your slow wit often hinders you from that. Some may find you shallow or annoying, but once they get to know you, they can’t be found away from you.

* Vaatamissoovitused:
Päris andekas Mozart
(vaata häälega)
Jääaeg 3D Art
(võid ka jupphaaval edasi kerida.. lõpptulemuses on point)

* Kreekas on 51 kraadi sooja. Olen natuke kade, aga ei näita seda välja. Lohutan ennast selega,et jalad külmetaks mul seal ka ikkagi, nii et kasutu kui muul osal palav on 😛

Peatükk III: Küsimused.

* Kui palju maksaks paki saatmine Itaaliasse? Ja kui kaua see umbes kohale lendaks? Pakk siis sihuke veiksemat sorti, kodumasinaid transportima ei hakka, piirdun Kalevi-šokolaadidega 🙂

* Päripäeva või vastupäeva? Siinpool päripäeva 🙂

6 kommentaari “olgamihkel

  1. Pikemaid postitusi, pikemaid postitusi 😀

  2. Lühemaid lõunaid, lühemaid lõunaid! 😀

  3. Sõbranna saatis raamatut Kreekasse (no, tead küll, selline u. A5, pehmete kaantega – nagu need ingliskeelsed ikka on) ja läks u. 60 krooni maksma. Aega ei oska öelda, kirjad Norrasse läksid mul küll paari päevaga, pakk Itaaliasse aga tõenäoliselt kauem.

  4. tundub et oled leidnud uue mooduse kuidas ennast Rooma nihverdada

  5. To Laura: selge, eks ma vist pean ikka Postimajast konkreetse pakiga uurima minema. Kui liiga kallis tuleb, saan vähemalt ise soksi nahka pista. Wii.

    To Siil: Oled õigel teel…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s