i-boys… :/ meow

MariE- hakka blogi pidama! 😉 Esiteks aitab see Sul ka tööpäevi sisustada (Kui mul oleks peale Kikuriinu ka yksainuski agar blogija, keda lugedes aega veeta, siis ma ei peaks teid siin tyytamagi 😛). Teiseks- siis näed kui raske see on, ja ei heida ette, et pikemaid postitusi. Irw, ma solvusin südamepõhjani, olles pool päeva üritanud oma arust maailmapikka postitust kokku kribada, icc… (ära usu midagi, mida räägin, eksole).

Mac luges horoskoope… ja loobus neid uskumast, vähemalt tänaseks ja järgmiseks nädalaks. Lubavad mingit jama ainult. Pöördun toroskoobiusku tagasi, kui nad midagi numparit jälle räägivad mulle. Aga mulle meeldis ntx eilne (vist oli?) jäärapurikate horoskoop, kus lubati, et keegi soovitab Sulle, et enne Pariisi käi Nuustakul ära. Ja kui Sulle seda ei öeldud, ei ole Sa järelikult õige jäär. Sest tähed on nii lubanud :P.

Ärkasin täna pool 6. Lampi. Vb solidaarsusest vara töölerutanute vastu? Vb palavusest? Vb sai uni otsa (okok, ebareaalne). Igaljuhul ärkasin. Nüüd on uni. Ja veider..ee.. ärevus? Tegelt oli juba ärgates nats sihuke… seestkeerav tunne, nagu enne maitea, miskit hambaarsti.. või (nagu kunagi varemgi näidet toonud olen-) koju minnes lapsepõlves kuu alguses, kui telefoniarve saabumas oli 😀 (Caro, mäletad.. oksjuenju?! 😀)… Djaah, neile arveaegadele mõeldes tuleb välja, et empsil võib õiguski olla kui mind maailma suurimaks (ja ilmselt ka pikimaks, icc) valetajaks tituleeris, heheee… Igaljuhul, mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Et sees keerab siis ühesõnaga (ühe sõnaga oleks see tegelt vist seeskeerab). Nõme mäng. Ja i-poisid kiusavad kogu aeg. Veelnõmedam mäng! Mulle üldse ei meeldi…

Reedel lähen Vihmahäälega kinno. Loodan, et “Ettepanekut” vaatama. Pidin seansiaja välja vaatama, aga sellega on nüüd nii, et kinu on vist pikalt puhkusel vahepeal? 😀 Küll aga saame me valida, kas läheme neljapäeval 30. juulil või neljapäeval 1. oktoobril… icc.
kinokava
Ühesõnaga, uurin miskipäev uuesti 🙂

Uus kiisumjäu multa on väljas.. wii 😛

Heh, pole minu nimel viga midagi.. icc 🙂 (potensiaalsed abikaasad oleks 8. ja 13 🙂)

P.S. Aga kui Ruupertit näete, siis öelge talle, et Mati kahetseb seda jäätise asja ja ootab teda koju…

2 kommentaari “i-boys… :/ meow

  1. Ma ei oska kirjutada ju, ma kardan et ma vb kord kuus kirjutaks ühe rea ehk sinna.. 😀
    aga sina oled tubli tubli ja sisustad mu tööpäevi, kahe nädala pärast võid puhata- siis mul töö otsas 😛

  2. Ei ole midagi – kahe nädala pärast on Mac veeeel tublim, sest siis veedab ta mu vastas topelt sama palju aega kui praegu ja ilmselt kasvab ka ta blogimistihedus kordades. Wiiii!
    Great expectations.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s