Rate.ee ähvardas mind kustutada.. appiiii

Niniih.. keegi tark neiu lubas reedel suure suuga (ja kes teda nähenud on, teavad,et tal ongi suuuuur suu :D), et on üdini positiivne. Nohjahh, üritan nüüd kõik oma kirumised võimalikult positiivselt ära kurta.. icc

Appi, sain täna reidist kirja, et pole 2 nädalat saidil käinud… “Usume, et vahepeal on toimunud midagi, mis huvitab ka sind ja näeme sind jälle meie saidil. Kui mitte, siis mis siin ikka, oli meeldiv…“. Oh, well… vähemalt nad arvasid, et oli meeldiv, eksole?

Mu kohv lõhnab kala järgi (ja ma pole ainus, kes seda tunneb)… meenutab justäsja Tallinna poole sõites Tartu mnt ääres nähtud Elmari reklaami- õhus on Eestit 😀 azeezellekz… aga õnneks mulle kala maitseb, eksole?

Maci kõned pandi kinni. Säästangi arvet, eksole?

Mac arvas, et tal on veel nädal koeratoimkonnata. Ei olegi, alkaa nüt. Vähemalt näen oma pitsut uuesti, eksole?

Macil oli täna öösel jälle see paanika, kus teki all silmad pärani värisesin ja hirmuhigistasin… hirmushirmus… ja siis kui lõõõõpuuuuuks tuttu jäin, hakkas varsti valgeks minema, ja siis otsustas seltsimees emalendur (loe: kärbanen), et minu teki alt välja turritav ninaots, on maailma kõõõige parem maandumisrada. Eip teagi, kas seda komplimendina võtta või mette… mulle meeldisid Marie ja Siilikese kiitused nigu rohkem… Vähemalt kiidab keegigi, eksole?

Mac unustas eelmisel nädalal, korduvalt, kiita, kuidas nende deit Tondirabakatega Mackis läks. Sorry.. aga vähemalt oli tore, eksole?

Nädalavahetuse oli Mac Mulgimaal. Liiga ruttu sai otsa, aga vähemalt sain miski 400 pilti, eksole?

Miskit oli veel kurta, aga hakkan vanaks jääma ja ei mäleta. Ealised iseärasused. Ehk saan vähemalt lõpuks täiskasvanuks, eksole?

😎

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s