Siniseks taevaks saame…

Macil on uni. Sest mac istus eile ligi kolmeni, kuulas MariEt kitarri mängimas, mängis lauamänge (Christmas Game ja Vallatu Alias :)), sõi ahjusaiu , luges täiskasvanute ajakirju (:D) ja lahendas rummi. Viimase koha pealt pole hommik sugugi raskem. Aga unepoisid on küll kallal.

Nüüd peaks spordiasutustega ühele poole saama (Eestlane pole muide sugugi laulurahvas. Laulda on märksa vähemates kohtades võimalik, kui ntx Jalkat ja Jäähokit mängida). Kuigi, olgem ausad- võistkonnaalades ple meist ikka suurt asja. Suusatamises- vabalt; rallis ajame ka vajadusel asja ära; kergejõustikus- on päris maailmatublisid. Aga meid ei ole lihtsalt nii palju, et leiaks kokku võistkonnatäie hullult andekaid… äkki peaks riigieelarvesse sisse kirjutama, et jalkaklubid teevad ju miskit inimkaubandust, et ostaks ka kokku Kakad ja Beckhamid ja Ronaldod ja Van Der Sar, Luca Toni, Buffon… ja too pehme kiiivriga tyyp (kes see oli?) Et siis ostame?

Ahjaa, täna meibi kolime. Või homme. Lahe kiisu… või?!

Aga tegelikult tahaks (panin just tähele, et kui pooled mu blogipostitused on teemal, kui kehvasti kõik on, siis teine pool on loetelu- tahaks, tahaks, tahaks (aga kunagi ei saa :D)… peaks äkki eraldi postituse tegema selleks? A la 100 asja, mida elus veel teha tahaks, et siis kõik neid mulle võimaldama tormaks, hihii)…et siis tegelikult tahaks varsti (kui linnud lahkuma hakkavad) kuhugi looduskaitsealale (ntx Silma lka tundus ideaalne 😛)… ja kaasa tahaks sihukest suurt ja rasket objektiivi. Umbes sellist, mida mul ei ole ja ei jaksa endale enne 56ndat eluaastat ka lubada, eeldusel, et kohe koguma hakkaksin…

3 kommentaari “Siniseks taevaks saame…

  1. Tšehhi väravavaht Peter Czeh! (perek.nimi valesti kirjutatud nagunii :D)

    Aga, Gianna, mida me kolme väravavahiga teeme? 😀

  2. doup- my bad 😀 big time 😀

  3. Noh, vähemalt on.. puur puhas.. 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s