And I deserve more than that…

Avastasin oma toa laualt 4 SidruniVichy pudelit. Ilmselgelt ei elagi ma ainult energiajoogist. Kuigi kui rahakott kannataks, siis elaks vist kyll, icc… Mis meenutab, et mulle tõi üks armas Päkapikk ükspäev tööle RedBulli… lifesaver, adäääääh =)

Mul on täna täiega laupäevahommik. Teised raiuvad, et on pühapäev, aga mida nemad ka teavad. Kui mu nv kestab täna ja homme, siis, DOOH, järelikult ON ju laupäev. Mulle on!  m.o.t.t.

Mac valetas eile. Siilile. Räigelt. Ütles, et ta (mac siis) ei teeks kärbselegi liiga, ja üritab nüüd juba pikemat aega ühte kärbest maha killida. Seejuures edutult. Äki sisemine mina siiski ei tahaks talle liiga teha? Aga see, kelle kärbes 10.01 yles peksis, olenemata minu plaanist 5ni tududa, on lihtsalt kuri?
Ma olen ikka maailmaosav segastpeksja…

Segastpanemisega meenus, eile seletasin õnnetult, et vetsuuks tuli kallale. Ja kaalun kohtussekaebamist. Küsisin nõu, et kumb peale jääks ja kes mu advokaadi kinni plekib.  Kaks inimest neljast arvasid, et ma olen purjus. Üks arvas, et panen lõbusat segast. Ja ühte polnud tegelikult teiselpool vestlusakent. Mhh, Mac suudab täiesti edukalt niisama maailmausutavalt segast peksta,  miks siis mitte üleväsinuna?!

Mis veel. Djah, tegelesin kolimisega. Fotoblogi edasi ja tagasi. Ja töökoht edasi. See tagasi ple minu teha :D. Uues kohas on ka kylm. Kui eile oli sees 21 ja väljas (varjus?) 22, siis on see ebaaus. Ma vajan normaalseks eksisteerminiseks 43 kraadi. Kui mu lühikeste varrukatega kollane ee.. pluus valmis saab, ostan pehme sooja fliisteki, tikin logo peale ja istun see ymber. Ja eriti lõbus saab olema, kui ma villased sokid jalga panen. Rihmikute sisse! Kingade ostmisest pole vist siinkohal kasu, irw. Aga kui töö tervistkahjustavaks muutub, panen need jalga ja peidan lestad laua alla sahtlisse 😀

Uni on. Plaanin täna voodis lebotada ja Gilmori põrnitseda. Üle pika aja. Nämm.
Eile põrnitsesin “50 First Dates’i“. Kiitsin seda päeval ja siis pidin ju ise ka uuesti vaatama, et meenutada, kas oli ikka nii hea. Oli küll =]

Homse vaba päevaga on mul vähemalt plaan. Hommikupoole, kui ilm lubab, lähme Efkaga skate-parkidesse ja lihtsalt parkidesse (vb), teeme noortest pilti… prindime parimad palad kunagi A4dele välja ja vahetame keskuse väljapanekut. Ühtlasi saab noortele reklaami teha, et tulge vaadake ennast (ja meid) Vabaka all 🙂
Ja teoreetiliselt püsib endiselt lootus  (lollide lohutus, eksole), et saan lõpuks oma CD vs Helkur- vahetuse ära teha. Vahetaja võiks nõnna kena olla ja teada anda, kas ja millal sobiks.

Ahjaa, rebisin endale eile Twhirli… kavatsen nyyd Twitteris vahetpidamata ja pidetvahemata piiksuda. Muahahaha!

***
Eile Lattet tuues kuulsime Eveliniga yle maailmapika aja seda lugu. Mõnus… retro…
Baby,  I’m done…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s