Lugejate pidu ja pillerkaar (blogipäev)

Heipsti!

Mac käis eile esimest korda elus balletti vaatamas. Djaa, sõnadeta lugu.. ja tantsu keerutavad mehed… mulle meeldivad ikka etendused ja muusikalid rohkem. Aga nähtud ta sai. Enne seda oli meile veel jooksu tänuõhtu kus sai jubehead kala 😛 Ja 2 minutit kuulsust. Arvake ära, kumb neist hea ja kumb halb osa õhtu juures oli?! :D… Heh, ja mac pani elus esimest korda jalga saapad, millel olid miskid kontsalised all. Njah, kõik teised maailma emased ütleks, et see oli lihtsalt 2-3cm kõrgune kand, mitte mingi konts, aga mulle tundus, nagu koperdaksin meetristel stilettodel ringi, irw. Null-tibigeen-ma-ütlen.

Täna shoppasin piletid Robbie Williamsi LIVE otseülekandele Coca-Cola Plazaz… ootan juba 20.oktoobrit 😛 Ühel (ilusal, doh) päeval näen ma päris-päris Live ka ära, aga seniks- asi seegi. (EDIT: 20.august 2013 sai see ilus päev ka olema ;))

Hommikul käisin mudelipoes. Trompet vedas kaasa :P… sisendasin endale pool hommikut: tegelikult mul ei ole sealt midagi vaja. Mul ei ole praegu aega maju kokku panna enivei. Mul ei ole vaja midagi osta… ei ole.
Nüüd olen enda üle maruuhke- mõjus, ma tulin sealt ilma ühegi ostuta ära.
Marukurb olen ka- ma tulin sealt ilma ühegi ostuta ära.

Bussis jäin unelema ja unustasin, et olen 68’l ja mitte 67’l, mis tähendas, et oleksin pidanud Mustakivis ümber istuma. Et ma seda siis teha unustasin, ootas mind ees mõnus jalutuskäik sügiseses vihmas. Need eilsed toredad papud jala otsas, pidid selle kindlasti veel vahvamaks muutma. Aga kui bussist välja astusin, siis oh rõõmu, ei sadanudki vihma :)… tuli hoopis rahet. Pisike tagasilöök, vahet pole :P.

Kooserdasin Maximani ja lootsin sees saju lõpuni aega parajaks teha, niikuinii olin eilse küüdi eest zokzi sees, mida ostlema pidin. Ritterit ei olnudki, phäh. Ostsin siis hoopis paki vahvaid õhupalle, ajavad kah asja ära… ju. Heh, ja kommiletis oli ükd tädike, kes asju kilekotti pakkis (sest ostukorvid on ju nii out) ja omaette ümises miskit laulujoru. Ja kassas oli minu järel teine tädike, kes asju lindile ladudes samuti viisijuppi siristas. Vist ei saa siinkohal siiski väita, et eestlane on laulurahvas, sest…

Laulud tuletavad meelde, et pidin hakkama telefoni lugusid tirima, et püsihelistajatele igale oma helin panna, vaatan, kui viitsin viskan pärast siia nimed ja juutuubi lingid lugudega ka, saate ka teada, mis lood te mu silmis olete 😛 Näis…

Aga nüüd FarmVille vaarikaid ära korjama.. thathaa!

P.S. Ühistranspordis liiklejatele: trammides trügides (eriti uste juures) on oht, et rahakott läheb oma rada. See selleks, seda teavad kõik niigi. Aga kas seda ka, et varastel pole Su PINi vajagi, piisab pangakaardist ja ID-kaardist, et konto (limiidi piires) ülikiirelt tühjaks teha? Nüüd siis teate!

Üks kommentaar “Lugejate pidu ja pillerkaar (blogipäev)

  1. ikka vaatan seda siin ja…nii kurb ju

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s