noorus on hukas.. või olen mina vana

Käisin lõunal… ei saa märkimata jätta, et tulin sealt vastupidiselt lugejate ootusele tagasi kanakintsu, kartulivormi ja piimapakiga.. mitte Big MAc eine ja Red Bulliga.. nänänän. Ja Lysu sünnipäevakingi tõin ka ära- Itaalia keele õpiku :P. Nänänänän,vol 2. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida…

Trollipeatuses jäid silma mõned noored. Hirmus. Ma tundsin ennast äkitselt niiii vana ja targana 😀 (ärge muretsege, tarkuse-tunne on nüüdseks üle läinud). Esiteks, kui mingil lapsel (ca 8-10 vms) on juuksed võõbatud vesinikblondiks ja ripsmed pikemaks kui Trompeti jalakarvad… siis on see ikka liig. Saan aru, et ma pole just kõige meigiga-kodusem isik, aga..nomaitea, enamik klubitibisid ei ole ka nii tugevalt meigitud 😀 (icc, ütleb pliks, kes käis viimati klubis.. kuratteabmillal).

Ja siis tal oli sõbrants kaasas. no kõvasti vanem, sennine 13-14, kes kilkas üle bussipeatuse telefoni, et “AIII CARRIBBA! Kui ma tequilat saan, siis ma lähen ju täiega hulluks… !” Nojah, jõudu ja edu Sulle.. vaata, et lisaks tekiilale muud ei saa…

Ja lõpuks, kui troll oli just peatusest välja sõitunud, jooksis üks noormees selle poole..ja trollijuht (!!! ikkagi inimene!) peatas trolli ja avas esimese ukse, et kutt sisse lasta. Veits nagu WOW oli. Teine wow järgnes kohe, kui noorsand ei suvatsenud juhile pilkugi heita, noogutusest-aitähist rääkimata, vaid lidus toolide poole, et kott ühele neist ja ennast teisele istutada. Saan aru, et kui ligi 400 maksad, siis istu kogu raha eest, aga aitäh’i võiks ikka tunda.

Ja ma peaks praegu hoopiski Kõrvemaa metsade vahel lõdisema… ja Kaspar Koka keset võistlust peatama, et koos pilti teha, icc… aga ei saanudkiii.

Urrurrporr… tegelt ma ei ole üldse nii maailmakuri, aga päris kaval oli vist ennast jälle blogis välja elada… et siismujal särada.

Lumeingleid! (noh, tulge kallale, kui julgete, Te lumevihkajad.. pord teile saabastele :P!)
Joors truuli, Suslik

PS: üks mure on veel.. 8 klassi kutid tõstsid mind kotitäiest kondoomidest tühjaks. niuts… no ei ole elu, ei ole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s