turtsuv tigeporr nagu suslikud ikka

Esiteks– MIKS oh miks arvab teatud alaliik suitsetajaid, et kui neil on külm paljakäsi tossata, siis peaksid nad seda tegema bussipeatuses kus on tuulevari?? Nagu, hallooo- seal on teisi inimesi ka. Inimesi, kelle kopsud on puhtad nagu beebi pepu (näiteks mina, eksole) ja kes ei soovi mingit priimat sisse ahmida. Ja pakun Priimat, sest kõik suitsetajad ei haise niii, nagu need, kes nt bussis 3 rida tagapool hingates löövad Sul ikka hinge kinni. Väkk on, saate aru?

Teiseks.. kas ma võin alumise mutikese kirjakasti jätta sedeli:
“Lp. Klient. Annan teada, et minu tööajad on muutunud. Enam ei võta ma teie kõnesid vastu muul ajal, kui vahemikus 12.00-15.00. Palun neid aegu edaspidi järgida.
Parimatega, The Big Boss.”
Sest see fking tädike LÕUGAB oma halisevaid palveid veel keskööl kui ma üritan magama jääda… ja alustab hommikul, enne seitset, kui mul on veel (minu jaoks niiiii tähtis) viimane unetund käsil. No kurat, Sa elad tornmajas, oled Jumalale niigi lähedal, ta kuuleb, Sa ei pea karjuma!

Ausalt, ma ei ole mingi hull Jumalavaenulik, uskuge mida tahate, aga kui järgmine kord mutt mu öörahu rikub, kutsun talle politsei.

Kolmandaks oli vist ka, aga ma ei mäleta. Vanadus. Ja vana ma vist näen välja, sest kuna hoidsin kunagi last, ütles täna R-kioski tädi mulle “emme” 😀 irw

***

ps. Ja lõpuks annan Une-Mati kah kohtusse, et ikka täiskomplekt oleks. Sest tema tööaeg on õhtuti, aga ta ründab inimesi alatasa alatult töövälisel ajal… põrrr…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s