kökimöki

ei pole mingit viitsimist pikemalt blogida… säutsun siis lühidalt toimunust/vast:

macil on ca 3 nädalat aega, et lõputöö valmis kirjutada.. soovitage siis teemat vähemalt. Teoreetiliselt miskit narkomaaniaga seoses, äkki..või?

mac istus eile 11.00-17.00 Osturalli reisijärjekorras ja tuli tagasi tühjade kätega, sest loodetud 3200 eeguse pakkumise asemel lubati kohapeal 5200’st pakkumist. (sygisel oli 2000 muideks).

Igaljuhul olin õhtuks kurimuri… aga kui kõik hästi läheb, siis saame hoopis teisest kohast 3100 eegused piletid.. kuigi aeg piiisut nihkes.

See aga viib mind täielikku masusse. Lihtne matemaatika näitab, et selle kuu
väljaminekud on: 3100(Rooma)+1500(õppemaks)+1500(obje järelmaks)+700(telefon)+800(krediit) +500(Vihmah22l)=mõnusalt rasvane 8100.
Sissetulekute osas.. need jäävad sinna 6 tuhande kanti 😀

Aga Rooma pean mina saama. Vot!
SMSlaenu veel selleks ei võta, aga kui mõnel teist raha lademetes kõrvale andud on ja soov seda mai alguseni välja laenata, siis oleks eeeriti äss 😛 Sest siis ma olen rikas mutt, kui ei maksa enam pileteid, õppemaksu, ega nii suurt obje-järelmaksu  (esimene kuu oli rohkem).

Heh, ma vist olen ikka meeleheitel, et blogis rahast halan…

Mac käis eile õhtul Nukukas “High School Musical’i” vaatamas. Mulle ei meeldinud tegelikult film eriti. Aga kehvast asjast olid nad siiski üsna tubli muusikalipoisi kokku pannud 🙂 Tantsu ja tralli rohkem kui rubla eest. Romeo&Julia/Grease/Risk meeldisid mulle rohkem, aga nagu öeldud, neil oli ka “toorik” parem. Kellele film meeldis (ja filmide menu vaadates on neid palju) peaks küll vaatama minema 🙂

Ja kui see juba sihuke nummi kurtmispostitus oli… siis.. mul on kõht tühi.. niuniuniu! (aga mind lohutab mõte sellest, et mul on kodus alles üks suur miisu šokolaad.. nurrrr).

Heh, õhtuka esikaas säutsus midagi aastaga 40 (+mõni kilo) allavõtmisest. Prooviks ka? Kui ma järgmisel aprillil 8-kilone prussakas olen, võin vabalt ennast kellegi pagasisse mahutada… muig

ahjaa, mul oli teisipäeval teine photoshoot veel… niinummi. Kuigi piinlik, et mõlema shuuti ohvrid nüüd oma pilte igaviku ootama peavad.. upsidupsi.
Teise shuuti paremaid palasid lisan ehk kunagi fotoblogisse ka (aga 1. sellega läheb aega ja 2. siis pasundan siin, kui tehtud).. aga M&P shuuti omad vist avaldamisele ei kuulu? Või?

3 kommentaari “kökimöki

  1. Ma ei tea, minu poolest on mõned täitsa avaldatavad (mitte kõik muidugi:D ) aga ma arvan, et teine pool ei oleks sellest väga sillas, ta meil selline tagasihoidlik 🙂

  2. A sul oli Rooma raha eraldi ju vä? 😮

  3. @Kristin .. oli kyll, kuni suuuure (maks sur ja riist suur, noh) riistasissemaksuni 😀

    ja reis oli ka kallim, kui lootsime

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s