…varjud Su teel vaid…

Jesversusver. Tahtsin tulla rõõmustama, et me läheme FK’ga Rooma!!! Enne astusin postimehe avalehelt läbi, ja voila- jälle kukkus üks lennuk alla. Seekord Poola presidendiga. Nono, not spuuki at all… or..?

Mõtlesin, et panen siiski ajaviiteks tänase päeva jooksul viimase aja inimeste (ja ühe gigantlooma) pildid FOTOBLOGISSE üles ka. Ja siis veel mõtlesin, et astuks enne jutublogist läbi ja pläkutaks siin ka pisut ajukat või nii… (edit: nüüdseks on mõlemate blogide postid valma 😉)
Fotublogist veel, teie, kelle näod seal nüüd rõõmsalt (või mitte nii rõõmsalt) säravad, pasundage julgelt, kui miskit ei meeldi. Siis otsin vajadusel (aga loodan, et vajadust ei teki) selle delete-nupu ka üles.

Täna tuli kevad. Õue. Tööle tulles nägin küll. Ja oh seda rõõmu, kraade oli piisavalt, et õhuke jope selga visata. Ja teate, mida see tähendab? Et sain oma talvejope lõõõpuks pessu saata. Yay. Hetkeseis oli juba selline, et pompsudel ja minul oli võimalik vahet teha ainult habeme järgi. Minu oma on lühem 😀 (pisut).

Mac käis eile eelmise fotusessiooni kleiti tagasi viimas ja sai juba uue sessiuuni kirja. Wii. Kõhutitapildid 😉 nii lahe… ma olen saanud siis ca 3 nädalaga esimesed (siseruumides tehtud) portreekogemused. Ja juba olemas pere-paarikese-üksikmodelli-pruutkleidis-(ja varsti siis ka) kõhutita+emme 🙂 nummikas. Täiskomplekt. kõigile meeldib vist mu uus riist. Mulle endale eriti. Aga tegelikult, eilne mula mulaks, ma ei maga temaga siiski. Veel enam, nädalavahetuseks nt jätsin teise üldse Õismäele. Sest teadsin, et tulevad iiiiluilusad kevadilmad… ja mina istun tööl. Õige siis teda kõrvale kibelema vaja. Nii et nagu näha, esimene ahviarmastus on möödas, võid shuuti-näperdamisaja leida küll ;).

Aga ma sain eile Emilia’lt kaardi.Istambulist. Tervitas ühtlasi kõiki infoka-tsikke.

Aargh, mis mulle meenus. Pean korraks farmi liduma ja koera ära toitma, muidu pidavat kodust ära jooksma kui iga päev süüa ei saa. Ei ole taluniku elu kerge, ma ütlen 😀

i-poisid. …ja nüüd ka…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s