võin rääkida tuhandetes keeltes…

heh, mu kuts kujutas just endale ette, et on Stefan Holm ja üritas voodile hüpata üle mu jalgade. Poolel teel sai ta ise ka muidugi aru, et see ei olnud kõige kavalam mõte ja uut maailmarekordit ei sündinud… uue katse ajaks korjasin siiski viisakalt lestad eest, olen siiski loomaarmastaja exole (kuigi mulle meeldivad ka nii mõnedki loomad taldrikul)

Heh, ja loomad tuletavad mullele meelde, et sõitsin just bussis mööda Järvevana teed ja meenus, et nägin seal sügisel mitmel korral jänest/eid… Piilusin siis ka korra teeääresse metsaalusesse ja voila, oligi loom platsis! Küll kass ainult, aga olen üsna kindel, et ta maiustas seal miski raipe kallal, nii et see teine võis ka metsloom olla. Kaks (poolteist?) ühe hoobiga 😛

mhh.. kuidagi eriti must ja loomavaenulik huumor mul täna. Pole ime, et saatus kätte maksis (suisa ettemaksuga!) ja mind koletu peavaluga magama saatis.. ja veeeel koletuma pea+kõhu+silmavaluga äratas. Kaunis. Loobusin sellepärast lausa pildiretkele minekust (ja kahjuks õnneks ei leidnud seltsi ka)… ja raamatukokku ka mitte. Käkerdan kodus miskit kokku veel täna.

Heh, lõputöö kaitsmise kuupäevad on veel lahtised, aga üdiselt on teada kolmepäevane vahemik, kuhu need jäävad. Ja mul on teada, et neist kolmest päevast esimesed 2 olen ma Itaalias. Seega lodame, et joppab, hoidke mulle pöialt. Heh, ja Roomaga.. lugesin täna uuesti päevad kokku.. ups, esimesel korral luges meistermatemaatik (kellel nagu näha on isegi 10-piires arvud probleemne) pisut valesti ja tuleb välja, et reis on 2 päeva pikem kui arvasime. Ses suhtes muidugi trillallaa ja trullalla, et me oleks seal hea meelega terve aasta kasvõi..aga muus suhtes näru pisut… vb.

ega mul tegelt polegi miskit rääkida, aga hea oli siin lihtsalt näpud-lahti-kirjutada enne tõsisema töö kallale asumist.

Appi, mu läppar hakkas just vilisema… võtsin korraks juhtme tagant ja jäi vait. Teah, kas see ikka on kõige parem märk? Ja eile kui kaane lahti tegin ei töödanud klaviatuur ega touch-pad… usb-hiir siiski funkas ja sain restardi teha (+enne nänni seivida)…ja siis oli jälle rõõmus ja roosa.

ps. Facebookijuttu:

Sain eile õhtul Filleris 66575 punni…yay

Farmville-kasutajad.. tsekkige oma farmi-naabrite lehte, kui seal on naabreid, kellel pole nime ega pilti eemaldage nad…  see  mingi proge, mitte pärisklemmid 😉

Üks kommentaar “võin rääkida tuhandetes keeltes…

  1. Ilus uus kujundus Sul, need pildid seal yleval @@res ja k6rval on head, m6ni neist ka mulle tuttav 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s