llubder

ühistransport, my love…

Sõitsin siiani Õismäelt hommikuti tööle 22’ga, mis oli nagu unistus… kui 16 ja 6 suht mõttetuid tiire teevad, siis see tibu tuli kõige otsemat teed pidi. Ja nüüd (1. juunist) võeti mu kallis armas bussike liinilt maha. Niigi oli jama, et teda ainult..maitea päevad 1 tk sõitis… ja nüüd täitsa lännu kohe. Ma olen nii õnnetu. Veel õnnetum. Kõige õnnetum.

Ja siis. Nagu sellest veel vähe, et ma hommukal mugavamalt tööle ei saa eksole.

Õhtuti, kui 20.00 lõpetasin, kõmpisin 20.04 väljuvale 36’le, mis sobis ideaalselt oma väljumisajaga…ja sellega, et täpselt majani läks… (ja 22 kui sõitis veel, lõpetas tööpäeva enne 7t ära).

Ja eile, ootan ja vaatan peatuses- ja voila: 36 tuleb nüüd ju “juba” 20:17. Prff, ma olin pool teed ära sõitnud juba selleks ajaks.

Ja see 16, millega pisut aega tagasi ühe peatuse sõitsin… selle koht on juba viimased 28 aastat vähemalt vanarauahunnikus. Nagu tõsiselt. Või siis pakkuge turistidele tõelist šokiturismi: tehke neile linnatuure selle bussiga ja suvalise trolliga. Las maksavad, sest sellist kogemust juba mujalt naljalt ei saa.

ps. Aga muigu on tore. Igatsen igasugu asju ja kohti ja inimesi Maailmapalju. Aga muidu on ikkagi tore.

ps1. söön hetkel seda uut Premia “Eriti suur ja rammus koorejäätis 15%”.. ja see on niiiiii hea. Ja üldse olen hakanud olenemata sellest, et räme külmavares olen, viimasel ajal  palju jäätist sööma. Kadestage!

ps2. Twitter on taaskord tapnud blogikultuuri, peab tõdema.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s