eurost

no eksole.. kui see Eurotrall käis, siis olid esikaanelood igasugu jura sel teemal, mida enivei lugeda ei viitsi (a õnneks olin enamuse ajast lehtedest eemal  infosulus, huh)… ja nüüd, vaataes 10minutit Subbotejat nägin kahte lihtsat euroteemalõiku, mis on mu meelest märksa põnevamad ja vääriksid pigem suuremat kajastust kui igasugu muu sodi, mis sealt välja otsiti.

1.  Rõbakil oli käe/või sõrme/-luu puruks esinemise ajal. Teadsite seda?

2. Subboteja meeskond kinkis Rõbakile Eesti rahvusmustriga tennised ja Vana Tallinna. Ja need võeti ilusti vastu. Erinevalt madonna-dressist, millest kõik pasundasid ja ropu rahaga ostsid.. ja mis lõpuks kuskil prügikastis lava taga ilmselt lõpetasid. Nüüd vutvutvut postkontorisse eesti-tenniseid ostma. Need on vähemalt norm hinnaga /võrreldes dressiga/  ja muidu ka lahedad 😛

ps. Miks keegi mind ei hoiatanud, et õhtune kontsert Lauluväljakul on? Ma elasin seni teadmises, et Suurhallis… tehke nüüd plz see ilm ruttu korda!!!

ahjaa, õhtal ootan siis SMSi USA-Inglismaa mängu tulemustega 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s