liftist, joogist ja jalgpallist

Meile pandi lifti miski uus stend kuulutustega, mille puhul kehtivad soodustused parooli “Lift” puhul eksole…
Et ma koju-tööle +2x koerajalutuse jooksul seda juba nillida olen jõudnud, hakkasid kohe kolm kuulutust silma sealt:

Esmalt lubati mu korter anda “ürile” kolme päevaga. Kas üri on nimi? Samas, ei, siis peaks see ju suure tähega algama 😛
Okai-okei, mis ma ikka norin eksole, teame ju, et see peaks olema üürile. Et kuulutused on mõlemakeelsed võib mult ju küsida, et “Kas Sa kirjutaksid vene-keelse teksti siis õigesti vä?” Ei, muidugi ei kirjutaks. Aga point on selles, et avaldamisele minevas kuulutuses ma isegi ei üritaks seda õigesti kirjutama hakata vaid leiaks kellegi, kes emakeelena seda valdab.
See selleks, vb oli põhjus vähem proosalisem ja tähemärkide arvu pealt makstes hoiti lihtsalt raha kokku. muig. 🙂

Järgmine kuulutus oli sisustus- mööblisalongi’le, kes pakkusid müügiks näiteks selliseid asju nagu:
lambid,
garderoobid,
peeglid,
diivanid,
koeratoit.

Viimane tekitas  mus pisut küsimusi, et ehmm.. et siis? Ühesõnaga, kui lähed kellelegi külla, ära siis unusta kiitmast: “Oo, mulle meeldib kuidas te oma kodu sisustanud olete! Need diivanid on mõnusalt mugavad. Ja koeratoidu värvi olete suutnud väga hästi valida!”
Hoidku Jumal selle eest, et pere lemmik ei saa aru, et see sisustusobjekt on ja seda sööma hakkaks. Sellest tõuseks ilmselt sama suur kära kui siis, kui ta julgeks näiteks voodijala alt ära närida või miskit.
Kolmandat kuulutust nähes sain lõpuks aru, et keegi mu sõpradest on selle ilmselt sinna pannud, kellele mu jalgpalli-õlled probleemsed tunduvad. See oli umbes, et “Kui te ei saa ise oma joomisprobleemist jagu…” 😛
Sain küll: 11. juulil täitub kuu aega täiesti energiavaba kuud!! Olen nüüd kohvile-cappuccinole üle läinud (mina, kes ma üldse kohvi ei joonud!) Tänada või kurjustada võite Itaala-tripiga, millest too võõrutus tekkis.
Mis õlledesse puutub, siis et ma tunnistan, et mul on probleem, siis mul vist probleemi ei ole ju, sest siis ma ei tunnistaks seda (makes sense, huh??!).
Küll aga ei joo ma päris nii nagu nt need idikad, kes otsustasid täna (peaaegu)-töökaaslase autol/autos öösel pisutseda.. aknaid lõhkuda, katuse sisse istuda ja alkoholi/verd täis kallata. Ilmselt oleks joobeaste, kus ma selliseid asju teeks surmav, nii et jääb ära.
Ahjaa, jalkast ka (aga ma ei tohi sellel pikemalt peatuda, sest kuulun MM-i’de fännina ilmselgelt tuttavate-sõprade seas vähemusse ja saan niigi ilmselt varsti peksa, sest Twitter/Facebook on mu kaasaelamisi täis :))…

Aga..aga… Saate aru- HOLLAND VÕITIS BRASIILIAT 2:1!!!!
See on lihtsalt niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tore.. et ma ei või kohe. Ja et järgmisena mängivad nad Uruguay’ga, siis on mul pisike lootus, et nad kavõidavad selle. Halastagem siis mulle, kes ma niigi veel Itaalia kurvast põrumisest paranen 😛
Aga kui helesinisärklased siiski poolfinaalis võidavad, jääb mul vaid üle  Forláni lokke imetleda. Win-win-situation 😀

PS. Eilset mängu vaatasin ka Vabakal. Tänast Saksamaa-Argentiina oma ka. Seekord vb isegi mitte üksi vaid Efkaga. Tähtis mäng suht. Pöial ilmselt Saksamaale, kuigi Maradona on ka mu meelest mõnus väike pall. Nagu multikakangelane 😎
Aga mis ekraani puudutab, siis on MMi lõpuks üle linna jalkafännidel parema-poole-päevitus tunduvalt tumedam ilmselgelt. Kes just Coca-Cola-Plazas 3D mänge ei vaata, sealt on vast päiksega nirusti. Aga kui Holland finaali jõuab, pileteid veel on, ja ma endale kaaslase leian, siis tahaks vb ise ka toda 3D’na vaadata. vot.

PS. Ma ei mäleta, kas blogis ka juba pasundasin. Aga mul on nüüd ka FLICKR!

4 kommentaari “liftist, joogist ja jalgpallist

  1. Kelle autol/autos pidutseti? 😮

  2. Anu meha omal/omas…

  3. Lexxxuuuuuus (Liis Lassi moonutatud vene keelse häälekõlaga)?

  4. Mazda 6
    (Zlata moonutamata häälekõlaga )

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s