35-36

Innustatuna kõigi Grey Anatoomia osade läbivaatamisest ja hommikul esimese asjana apteeki lippamisest ja enne seda söögi kõrvale Zone Reality’st EMO töö vaatamisest jne teen täna meditsiinipostituse 🙂

Kehatemperatuur teemaks. Normaalsel inimesel on kehatemp. 36,6 eksole.. ja palavik 37 kraadet… Minu tavapärane termomeeter näitab 35,5. Kui natuke nõrk olla on, siis vahel (no okei, päris tihtivahel :D) ka 35,2. Ja siis kui mul üksõhtu ikka päääris paha oli juba ja kraadisin olles kindel, et oh, nüüd saab puhata :P… näitas temake temberatuurimõõtur vaid 36,8´. Huvitav, kas siis kui normaalsel inimesel kehatemperatuur viie pügala võrra kerkib ja 36,6lt üle 37 ronib ja tal palavik on, siis kas mul ei võiks palavikupiir olla 35,5 +5… ehk siis 36? Sellise loogika järgi on 36,8 juba arvestatav, ma ütleks! 😛

Aga jah.. mis sest kasu. Tööandjale ikka ei helistaks ju, et ma ei saa täna tööle tulla, olen haige. Palavik on? Ikka jah. Palju? Nooo, 36,3 tuleb ära juba :D.

Äkki ma peaks hoopis igati tervetel päevadel koju jääma, sest helistades ja öeldes, et mul on täna kehatemp 35,5 tundub see talle ilmselt vastuvõetavama vabandusena :D.

Tegelt ma ei tea, kuhu ma oma jutuga välja tahtsin jõuda… vist lihtsalt mulinaga aega viita, sest sõrm trummeldab laual.. varsti selgub, kas meil on pesa. varsti.. fingerscrossed!

ps. Mac oli täna 4st 8ni kõhuvaluga üleval. Kas on normaalne, et jõuluülesöömine veel nädal aega hiljem jätkuvalt valutab? Äkki ma pingutasin kapsaga üle, rebestasin mao ja katkisest august kõhukoopasse tunginud hapukapsalibled tekitavad seal infektsiooni? irw.. panen segast noh… teate mind ju küll.

ps2. Homme õhtul 18.50 on viimane tuur… ma ei oska oma kurbust-frustratsiooni kuidagi muudmoodi väljendada kui ropendades: Shit. (ja kõik on öeldud).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s